Gå til hovedindhold

Goobay 73141, 3 m, USB A, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek, Sort

GoobayKablerEAN: 4040849731419
Pris fra 57 krtil 129 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 72 kr (56% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 51 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Goobay 73141, 3 m, USB A, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek, Sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 57 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Goobay 73141, 3 m, USB A, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek, Sort
57 kr
Til butik
Goobay 73141, 3 m, USB A, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek, Sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Datakabler
Farve: 3
Artikel nr.: 73141
EAN: 4040849731419
Varenr.: 3721331
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay USB Type-C kabel 3m Sort
58 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C kabel 3 m - Goobay USB 3.1 til USB-A, sort
-34%69 kr
Før 104 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB-C kabel 3 m - Goobay USB 3.1 til USB-A, sort billede

Produktinformation

goobay - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til USB Type A (han) - USB 3.1 - 3 m - sortGenereltEgenskaber: Leder med kobberkerne180° stikforbindelserundFarve: SortLængde: 3 mType: USB Type-C kabelForbindelseForbindelsesled: 24 pin USB-C - hanStikforbindelse (anden ende): 9 pin USB Type A - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: USB / USB 2.0 / USB 3.0 / USB 3.1Pakketype: En gros...

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
Vægt: 0.12g
EAN: 4040849731419
Varenr.: 1808683
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
goobay USB Type-C kabel 3m Sort
79 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C kabel 3 m - Goobay USB 3.1 til USB-A, sort
-28%89 kr
Før 124 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro USB-A <-> USB-C - 3m - USB 3.0 - Sort
109 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
USB 3.0 SuperSpeed kabel - A han til USB-C han, 3A Sort (3m)
129 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay 73141, 3 m, USB A, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Goobay 73141, 3 m, USB A, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek, Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK57 kr96 krKøb
2CompuMail DK58 kr58 krKøb
3Boligcenter DK69 kr69 krKøb
4Ultrashop79 kr79 krKøb
5Vivas DK89 kr158 krKøb
6Proshop DK109 kr148 krKøb
7EL-GROSSISTEN129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Goobay 73141, 3 m, USB A, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek, Sort

PriceData har fulgt prisen på Goobay 73141, 3 m, USB A, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek, Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 51 kr (registreret d. 5. marts 2026), højeste er 58 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 57 kr.

Den nuværende pris på 57 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for Goobay 73141, 3 m, USB A, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek, Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for Goobay 73141, 3 m, USB A, USB C, USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), 5 Gbit/sek, Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 202657 kr1 kr (2%)
1. jun. 202658 kr1 kr (2%)
31. maj 202657 kr1 kr (2%)
30. maj 202658 kr1 kr (2%)
29. maj 202657 kr1 kr (2%)
26. maj 202658 kr1 kr (2%)
25. maj 202657 kr1 kr (2%)
24. maj 202658 kr1 kr (2%)
23. maj 202657 kr1 kr (2%)
19. maj 202658 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret