Gå til hovedindhold

Goobay USB 3.0 dual power kabel - 2 x A han til A hun (0,3m)

GoobayKablerEAN: 4040849957499
Pris fra 39 krtil 72 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 33 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på USB 3.0 dual power kabel - 2 x A han til A hun (0,3m) og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
USB 5 Gb/s-adapter med ekstra strømforsyning
39 kr
Til butik
USB 5 Gb/s-adapter med ekstra strømforsyning billede

Produktinformation

Denne USB 5 Gb/s-adapter med ekstra strømforsyning er en praktisk løsning til USB-enheder med højere strømforbrug, f.eks. en ekstern harddisk. Med stiktypen 2x USB-A han til 1x USB-A hun forbinder du en USB-enhed til to USB-porte, så udstyr med højt strømforbrug får den nødvendige tilslutning. Adapteren understøtter dataoverførsel ved 5 Gb/s (USB 3.0). Kort kabel til en ryddelig opsætning Længden er 0,3 m, hvilket er praktisk, når du vil undgå kabelrod tæt på laptop eller stationær pc. Det gør adapteren velegnet til skrivebordsbrug, hvor du ønsker en kompakt løsning til eksterne harddiske og andre USB-enheder med højt strømforbrug. I pakken: USB 5 Gb/s-adapter med ekstra strømforsyning, 0,3 m.

Produktspecifikationer

Mærke: Wentronic
Kategori: USB-konverter
Artikel nr.: 83176
EAN: 4040849957499
Varenr.: 61031
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pro USB 3.0 dual power SuperSpeed cable Black
46 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
USB 3.0 dual power kabel - 2 x A han til A hun (0,3m)
69 kr
Til butik
USB 3.0 dual power kabel - 2 x A han til A hun (0,3m) billede

Produktinformation

USB 3.0 dual power SuperSpeed cable. 2x "A"plug to "A"jack. Cable USB A plug to USB A jack. To extend USB cables. Y USB cable to feed the power of two USB ports inside. For high energy USB devices like e.g. external 2.5 harddisks. Tekn

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: Kabler
EAN: 4040849957499
Varenr.: 15844764385615
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
goobay USB / strøm kabel 30cm Sort
72 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB 3.0 dual power kabel - 2 x A han til A hun (0,3m) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad USB 3.0 dual power kabel - 2 x A han til A hun (0,3m) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Av-Cables DK39 kr39 krKøb
2Proshop DK46 kr85 krKøb
3EL-GROSSISTEN69 kr69 krKøb
4CompuMail DK72 kr72 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for USB 3.0 dual power kabel - 2 x A han til A hun (0,3m)

PriceData har fulgt prisen på USB 3.0 dual power kabel - 2 x A han til A hun (0,3m) i 54 dage. Laveste pris i perioden er 39 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 43% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for USB 3.0 dual power kabel - 2 x A han til A hun (0,3m). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for USB 3.0 dual power kabel - 2 x A han til A hun (0,3m) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202639 kr7 kr (15%)
3. maj 202646 kr23 kr (33%)
2. maj 202669 kr23 kr (50%)
1. maj 202646 kr1 kr (2%)
9. apr. 202645 kr1 kr (2%)
8. apr. 202646 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret