Gå til hovedindhold

Urtekram Fragrance Free Sensitive Skin Hand Cream 75 ml

UrtekramLotion og fugtighedscremeEAN: 5701058011578
Pris fra 36,75 krtil 54,95 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 18,2 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 34,3 kr 31. maj

Sammenlign priser på Urtekram Fragrance Free Sensitive Skin Hand Cream 75 ml og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 36.75 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Urtekram Fragrance Free Sensitive Skin Hand Cream 75 ml
-25%36,75 kr
Før 49 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Urtekram Fragrance Free Sensitive Skin Hand Cream 75 ml billede

Produktinformation

Urtekram Fragrance Free Sensitive Skin Hand Cream er en lækker og plejende håndcreme, som er perfekt til **sensitiv hud**. Denne håndcreme er beriget med aloe vera, hyaluronsyre og naturlige olier, som fugter og genopbygger din hud. Den trænger nemt ind i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Urtekram
Kategori: Lotion & Moisturizer
EAN: 5701058011578
Varenr.: 95884
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Urtekram Håndcreme Fragrance Free, 75ml
39,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Urtekram Find Balance Fragrance Free Handcream 75 ml
49 kr
Til butik
Urtekram Find Balance Fragrance Free Handcream 75 ml billede

Produktinformation

Urtekram Find Balance Fragrance Free Hand Cream er en parfumefri, nærende og let absorberende håndcreme til sensitiv hud, som kan bruges af hele familien. Naturlige ingredienser som aloe vera, glycerin, hyaluronsyre, sheasmør, kokos- og mandelolie fugter huden og holder den i balance. Håndcremen er vegansk, certificeret af Allergy Certified og indeholder ingredienser med 100% naturlig oprindelse. Den er certificeret af Ecocert efter COSMOS Organic standarden og produceret i plantebaseret emballage lavet af sukkerrør. Urtekram Find Balance Fragrance Free Handcream 75 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Urtekram
Kategori: Håndcreme
Størrelse: 75.000000000
Artikel nr.: 1000638
EAN: 5701058011578
Varenr.: 1374-441-0075
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Urtekram Hand Cream Fragrance Free - 75 ml
49 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Håndcreme Fragrance Free - 75 ml - Urtekram
51 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Urtekram Håndcreme Fragrance Free • 75ml.
54,95 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Håndcreme Fragrance Free - 75 ml.
54,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Urtekram Fragrance Free Sensitive Skin Hand Cream 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Urtekram Fragrance Free Sensitive Skin Hand Cream 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NiceHair.dk36,75 kr36,75 krKøb
2Ren-velvaereshop.dk39,95 kr39,95 krKøb
3Lyko DK49 kr49 krKøb
4NordicFeel DK49 kr49 krKøb
5Økologisk-Supermarked51 kr51 krKøb
6Helsegrossisten.dk54,95 kr54,95 krKøb
7Duft og Natur54,95 kr54,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Urtekram Fragrance Free Sensitive Skin Hand Cream 75 ml

PriceData har fulgt prisen på Urtekram Fragrance Free Sensitive Skin Hand Cream 75 ml i 178 dage. Laveste pris i perioden er 29,66 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 40,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 36,75 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Urtekram Fragrance Free Sensitive Skin Hand Cream 75 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Urtekram Fragrance Free Sensitive Skin Hand Cream 75 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202636,75 kr2,45 kr (7%)
31. maj 202634,3 kr5,65 kr (14%)
30. maj 202639,95 kr5,65 kr (16%)
25. maj 202634,3 kr5,65 kr (14%)
11. maj 202639,95 kr
1. maj 202639,61 kr
25. apr. 202639,95 kr
24. apr. 202639,61 kr
23. apr. 202639,95 kr
21. apr. 202639,61 kr4,23 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret