Gå til hovedindhold

Urinalblok Lotus Bio-Z Citron med Farve/Parfume uden Gitter/Ophæng 1 kg / 45 stk | Rengøring | Med farve | Urinalsten

LotusRengøringsartiklerEAN: 5709834046004
Pris fra 181,25 krtil 330,21 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 148,96 kr (45% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 134 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Urinalblok Lotus Bio-Z Citron med Farve/Parfume uden Gitter/Ophæng 1 kg / 45 stk | Rengøring | Med farve | Urinalsten og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 181.25 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til HUMA.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
Lotus Bio-Z Urinaltabs, 1 kg
181,25 kr
Til butik
Lotus Bio-Z Urinaltabs, 1 kg billede

Produktinformation

1 kg urinaltabs med rengørende og lugtnedbrydende mikroorganismer. Leveres løse uden gitter/ophæng. Velegnet til urinaler og kummer. Lotus Bio-Z urinaltabs med mikroorganismer til urinaler, leveret i 1 kg bøtte. Bruges til at sikre rene og velduftende uri...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Lotus
Kategori: WC sticks og urinaltabs
EAN: 5709834046004
Varenr.: 14304
Gå til Sikkerhedsgiganten
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Urinalblok Lotus Bio-Z Citron med Farve/Parfume uden Gitter/Ophæng 1 kg / 45 stk | Rengøring | Med farve | Urinalsten
189,28 kr
Til butik
Urinalblok Lotus Bio-Z Citron med Farve/Parfume uden Gitter/Ophæng 1 kg / 45 stk | Rengøring | Med farve | Urinalsten billede

Produktinformation

Urinalblok Lotus Bio-Z Citron med Farve/Parfume uden Gitter/Ophæng 1 kg / 45 stk Urinaltabs med mikroorganismer til rengøring og luftbekæmpelse i urinaler og kummer.Mikroorganismerne nedbryder og eliminerer organisk materiale, der er den egentlige årsag t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Multiline
Kategori: Rengøring
EAN: 5709834046004
Varenr.: 47664167780689
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Rengøringsmiddel urinaltabs
-6%227,88 kr
Før 242,24 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Urinaltabs Lotus Bio-z Citrusduft 1 kg
232,19 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Urinalblok Lotus Bio-Z Citron med Farve/Parfume uden Gitter/Ophæng 1 kg, 45 stk./spand
246 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Lotus urinalblok med citrusduft, med parfume, 1 kg
330,21 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Urinalblok Lotus Bio-Z Citron med Farve/Parfume uden Gitter/Ophæng 1 kg / 45 stk | Rengøring | Med farve | Urinalsten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Urinalblok Lotus Bio-Z Citron med Farve/Parfume uden Gitter/Ophæng 1 kg / 45 stk | Rengøring | Med farve | Urinalsten koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1HUMA.dk181,25 kr181,25 krKøb
2Sikkerhedsgiganten189,28 kr189,28 krKøb
3RedOffice Konpap227,88 kr227,88 krKøb
4Hertels Boresko232,19 kr232,19 krKøb
5CS MEGASTORE DK246 kr285 krKøb
6EL-GROSSISTEN330,21 kr330,21 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Urinalblok Lotus Bio-Z Citron med Farve/Parfume uden Gitter/Ophæng 1 kg / 45 stk | Rengøring | Med farve | Urinalsten

PriceData har fulgt prisen på Urinalblok Lotus Bio-Z Citron med Farve/Parfume uden Gitter/Ophæng 1 kg / 45 stk | Rengøring | Med farve | Urinalsten i 171 dage. Laveste pris i perioden er 134 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 212 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 161 kr.

Den nuværende pris på 181,25 kr er 13% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Urinalblok Lotus Bio-Z Citron med Farve/Parfume uden Gitter/Ophæng 1 kg / 45 stk | Rengøring | Med farve | Urinalsten. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Urinalblok Lotus Bio-Z Citron med Farve/Parfume uden Gitter/Ophæng 1 kg / 45 stk | Rengøring | Med farve | Urinalsten de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026181,25 kr36,25 kr (25%)
25. mar. 2026145 kr11 kr (8%)
23. mar. 2026134 kr11 kr (8%)
10. mar. 2026145 kr11 kr (8%)
7. mar. 2026134 kr11 kr (8%)
13. feb. 2026145 kr3 kr (2%)
5. feb. 2026148 kr3 kr (2%)
15. jan. 2026145 kr36,25 kr (20%)
10. jan. 2026181,25 kr36,25 kr (25%)
8. jan. 2026145 kr36,25 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret