Gå til hovedindhold

UAG Urban Armor Gear Monarch Pro Kevlar, Cover, Samsung, Galaxy S25 Plus, 17 cm (6.7), Sort

UAGMobiltelefon – coversEAN: 0840283918353
Pris fra 528 krtil 577 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 451 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Urban Armor Gear Monarch Pro Kevlar, Cover, Samsung, Galaxy S25 Plus, 17 cm (6.7), Sort og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 528 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Urban Armor Gear Monarch Pro Kevlar, Cover, Samsung, Galaxy S25 Plus, 17 cm (6.7), Sort
528 kr
Til butik
Urban Armor Gear Monarch Pro Kevlar, Cover, Samsung, Galaxy S25 Plus, 17 cm (6.7), Sort billede

Produktspecifikationer

Kategori: Urban Armor Gear-UAG
Farve: 4
Artikel nr.: 214462113940
EAN: 0840283918353
Varenr.: 21915807
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
UAG Monarch Pro Kevlar Black - Samsung Galaxy S25+
577 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Urban Armor Gear Monarch Pro Kevlar, Cover, Samsung, Galaxy S25 Plus, 17 cm (6.7), Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Urban Armor Gear Monarch Pro Kevlar, Cover, Samsung, Galaxy S25 Plus, 17 cm (6.7), Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK528 kr567 krKøb
2Proshop DK577 kr616 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Urban Armor Gear Monarch Pro Kevlar, Cover, Samsung, Galaxy S25 Plus, 17 cm (6.7), Sort

PriceData har fulgt prisen på Urban Armor Gear Monarch Pro Kevlar, Cover, Samsung, Galaxy S25 Plus, 17 cm (6.7), Sort i 164 dage. Laveste pris i perioden er 451 kr (registreret d. 10. marts 2026), højeste er 649 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 541 kr.

Den nuværende pris på 528 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 40 prisændringer for Urban Armor Gear Monarch Pro Kevlar, Cover, Samsung, Galaxy S25 Plus, 17 cm (6.7), Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 40 prisændringer for Urban Armor Gear Monarch Pro Kevlar, Cover, Samsung, Galaxy S25 Plus, 17 cm (6.7), Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026528 kr49 kr (8%)
1. jun. 2026577 kr49 kr (9%)
30. maj 2026528 kr49 kr (8%)
29. maj 2026577 kr49 kr (9%)
19. maj 2026528 kr49 kr (8%)
18. maj 2026577 kr49 kr (9%)
12. maj 2026528 kr5 kr (1%)
11. maj 2026523 kr1 kr (0%)
9. maj 2026524 kr1 kr (0%)
7. maj 2026525 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret