Gå til hovedindhold

BlueWalker UPS spændingsstabilisator PowerWalker AVR 1000 - 3 schuko-udtag, 180-264 V, sort

BlueWalkerUPS-nødstrømsforsyningEAN: 4260074973563
Pris fra 310 krtil 449 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 139 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 301 kr 27. maj

Sammenlign priser på UPS spændingsstabilisator PowerWalker AVR 1000 - 3 schuko-udtag, 180-264 V, sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 310 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
PowerWalker AVR 1000 Automatisk strømregulator Ekstern Sort
310 kr
Til butik
PowerWalker AVR 1000 Automatisk strømregulator Ekstern Sort billede

Produktinformation

PowerWalker AVR 1000 - Automatisk strømregulator - AC 220/230/240 V - 600 watt - 1000 VA - output-stikforbindelser: 3 - sort

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Artikel nr.: 10120301
EAN: 4260074973563
Varenr.: 987690869
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
BlueWalker 10120301 - PowerWalker AVR - 1000VA/600W - Line Interactive UPS
382 kr
Til butik
BlueWalker 10120301 - PowerWalker AVR - 1000VA/600W - Line Interactive UPS billede

Produktinformation

PowerWalker AVR 1000VA/600W UPS med Schuko CEE 7/7 Udgangsstik Typer Specifikationer Output strømkapacitet (VA): 1000VA Udgangseffekt (W): 600W Topologi: Line Interactive Bølgeform: Modified Udgangsstik Typer: 3 x Schuko CEE 7/3 Indgangsstik Typer: Schuko CEE 7/7Highlights AVR Dataline Surge Protection...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: BlueWalker
Kategori: UPS
Artikel nr.: 10120301
EAN: 4260074973563
Varenr.: 2477180
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
PowerWalker AVR 1000 Voltage Regulator
429 kr
Til butik
PowerWalker AVR 1000 Voltage Regulator billede

Produktinformation

PowerWalker AVR 1000 Voltage Regulator - Varenummer: 10120301 PowerWalker AVR 1000 Voltage Regulator er udviklet til at beskytte dine elektroniske enheder mod ustabile strømforhold. Denne automatiske spændingsregulator (AVR) sørger for en konstant og stab...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PowerWalker
Kategori: Forside
EAN: 4260074973563
Varenr.: 4974
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
UPS spændingsstabilisator PowerWalker AVR 1000 - 3 schuko-udtag, 180-264 V, sort
429 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
UPS spændingsstabilisator PowerWalker AVR 1000 - 3 schuko-udtag, 180-264 V, sort
449 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS spændingsstabilisator PowerWalker AVR 1000 - 3 schuko-udtag, 180-264 V, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPS spændingsstabilisator PowerWalker AVR 1000 - 3 schuko-udtag, 180-264 V, sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK310 kr310 krKøb
2Proshop DK382 kr421 krKøb
3Ultrashop429 kr429 krKøb
4Boligcenter DK429 kr429 krKøb
5Vivas DK449 kr528 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for UPS spændingsstabilisator PowerWalker AVR 1000 - 3 schuko-udtag, 180-264 V, sort

PriceData har fulgt prisen på UPS spændingsstabilisator PowerWalker AVR 1000 - 3 schuko-udtag, 180-264 V, sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 301 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 528 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 393 kr.

Den nuværende pris på 310 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for UPS spændingsstabilisator PowerWalker AVR 1000 - 3 schuko-udtag, 180-264 V, sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for UPS spændingsstabilisator PowerWalker AVR 1000 - 3 schuko-udtag, 180-264 V, sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026310 kr9 kr (3%)
27. maj 2026301 kr4 kr (1%)
25. maj 2026305 kr4 kr (1%)
24. maj 2026309 kr70 kr (18%)
23. maj 2026379 kr50 kr (12%)
22. maj 2026429 kr50 kr (13%)
16. maj 2026379 kr50 kr (12%)
15. maj 2026429 kr50 kr (13%)
14. maj 2026379 kr10 kr (3%)
12. maj 2026389 kr10 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret