Gå til hovedindhold

Uponor Uni-X kompressions-brystnippel G3/4"MT Euro-G3/4"MT Euro

UponorSanitetEAN: 4021598501539
Pris fra 27 krtil 50 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 23 kr (46% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Uponor Uni-X kompressions-brystnippel G3/4"MT Euro-G3/4"MT Euro og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Uponor kompressions-brystnippel 3/4´´
27 kr
Til butik
Uponor kompressions-brystnippel 3/4´´ billede

Produktinformation

3/4´´ brystnippel. Forkromet messing. Nippelgevind iht. EN ISO 228-1.

Produktspecifikationer

Mærke: Uponor
Kategori: Komppressions fittings til Alupex rør
EAN: 4021598501539
Varenr.: 220573
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uponor alupex brystnippel 3/4"
29 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Uponor alupex brystnippel 3/4"
31 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
MLC komp.brystnippel 3/4 - forkromet messing UPONOR
32,38 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Uponor Uni-X kompressions-brystnippel G3/4"MT Euro-G3/4"MT Euro
33,43 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uponor Kompressionsnippel uponor 3/4
35 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Uponor alupex brystnippel 3/4"
47 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Uponor kompressions-brystnippel 3/4''
50 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor Uni-X kompressions-brystnippel G3/4"MT Euro-G3/4"MT Euro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor Uni-X kompressions-brystnippel G3/4"MT Euro-G3/4"MT Euro koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk27 kr27 krKøb
2LavprisVVS29 kr29 krKøb
3BilligVVS DK31 kr31 krKøb
4CS MEGASTORE DK32,38 kr71,38 krKøb
5EL-GROSSISTEN33,43 kr33,43 krKøb
6Proshop DK35 kr74 krKøb
7CompletVVS47 kr47 krKøb
8vvsfittings.dk50 kr50 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Uponor Uni-X kompressions-brystnippel G3/4"MT Euro-G3/4"MT Euro

PriceData har fulgt prisen på Uponor Uni-X kompressions-brystnippel G3/4"MT Euro-G3/4"MT Euro i 183 dage. Laveste pris i perioden er 22 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 31 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28 kr.

Den nuværende pris på 27 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Uponor Uni-X kompressions-brystnippel G3/4"MT Euro-G3/4"MT Euro. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Uponor Uni-X kompressions-brystnippel G3/4"MT Euro-G3/4"MT Euro de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202627 kr2 kr (7%)
28. maj 202629 kr2 kr (7%)
27. maj 202627 kr2 kr (7%)
25. maj 202629 kr2 kr (6%)
24. maj 202631 kr2 kr (7%)
3. maj 202629 kr2 kr (7%)
18. apr. 202627 kr2 kr (7%)
17. apr. 202629 kr2 kr (7%)
9. mar. 202627 kr2 kr (7%)
8. mar. 202629 kr2 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret