Gå til hovedindhold

Uponor S-Press PLUS prestee PPSU 32 x 25 x 32 mm

UponorSanitetEAN: 6414905228997
Pris fra 107 krtil 172,74 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 65,74 kr (38% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 97 kr 22. mar.

Sammenlign priser på Uponor S-Press PLUS prestee PPSU 32 x 25 x 32 mm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uponor S-Press PLUS prestee PPSU 32 x 25 x 32 mm
107 kr
Til butik
Uponor S-Press PLUS prestee PPSU 32 x 25 x 32 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: UPONOR
Kategori: Alupex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 1039961
EAN: 6414905228997
Varenr.: 5954533
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uponor Prestee ppsu uponor 32x25x32 mm
107 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Uponor PPSU MLC press t-stykke 32 x 25 x 32 mm
108 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Uponor S-Press tee reduktion PPSU 32-25-32
172,74 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor S-Press PLUS prestee PPSU 32 x 25 x 32 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor S-Press PLUS prestee PPSU 32 x 25 x 32 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK107 kr146 krKøb
2Proshop DK107 kr146 krKøb
3Elvvs.dk108 kr108 krKøb
4EL-GROSSISTEN172,74 kr172,74 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Uponor S-Press PLUS prestee PPSU 32 x 25 x 32 mm

PriceData har fulgt prisen på Uponor S-Press PLUS prestee PPSU 32 x 25 x 32 mm i 153 dage. Laveste pris i perioden er 82 kr (registreret d. 31. december 2025), højeste er 107 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 99 kr.

Den nuværende pris på 107 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Uponor S-Press PLUS prestee PPSU 32 x 25 x 32 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Uponor S-Press PLUS prestee PPSU 32 x 25 x 32 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026107 kr1 kr (1%)
6. maj 2026106 kr1 kr (1%)
5. maj 2026107 kr9 kr (9%)
9. apr. 202698 kr1 kr (1%)
22. mar. 202697 kr2 kr (2%)
13. mar. 202699 kr2 kr (2%)
7. jan. 202697 kr15 kr (18%)
31. dec. 202582 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret