Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Uponor Combi Port E-Pro IH 25-40 CB E-Pro IH 25-40 CB Indirekte fjernvarmeunit

EL-GrossistenSanitetEAN: 6414905479467
Pris fra 28.391 krtil 29.558,49 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 1.167,49 kr (4% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 22.609 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Uponor Combi Port E-Pro IH 25-40 CB E-Pro IH 25-40 CB Indirekte fjernvarmeunit og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28391 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uponor Combi Port E D-X 25-40 Indirekte fjernvarmeunit
28.391 kr
Til butik
Uponor Combi Port E D-X 25-40 Indirekte fjernvarmeunit billede

Produktspecifikationer

Mærke: UPONOR
Kategori: Fjernvarme
Farve: 1
Artikel nr.: 1095790
EAN: 6414905479467
Varenr.: 8467150
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Uponor Combi Port E ProX Fjernvarme unit, E, 41/30 kW, IH 25 40 CD
28.432 kr
Til butik
Uponor Combi Port E ProX Fjernvarme unit, E, 41/30 kW, IH 25 40 CD billede

Produktinformation

Fuldisoleret, elektronisk fjernvarmeunit til indirekte fjernvarmeanlæg, med integreret varme- og brugsvandsveksler. Energieffektiv styring med adaptiv regulering af både varme og varmtbrugsvand. Ecomode sikre at der kun bruges den energi der er nødvendig.

Produktspecifikationer

Kategori: Fjernvarme
EAN: 6414905479467
Varenr.: 2650937
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Uponor Combi Port E-Pro IH 25-40 CB E-Pro IH 25-40 CB Indirekte fjernvarmeunit
29.558,49 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor Combi Port E-Pro IH 25-40 CB E-Pro IH 25-40 CB Indirekte fjernvarmeunit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uponor Combi Port E-Pro IH 25-40 CB E-Pro IH 25-40 CB Indirekte fjernvarmeunit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK28.391 kr28.460 krKøb
2Elvvs.dk28.432 kr28.432 krKøb
3EL-GROSSISTEN29.558,49 kr29.558,49 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Uponor Combi Port E-Pro IH 25-40 CB E-Pro IH 25-40 CB Indirekte fjernvarmeunit

PriceData har fulgt prisen på Uponor Combi Port E-Pro IH 25-40 CB E-Pro IH 25-40 CB Indirekte fjernvarmeunit i 164 dage. Laveste pris i perioden er 17.743 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 29.537 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 21.992 kr.

Den nuværende pris på 28.391 kr er 29% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Uponor Combi Port E-Pro IH 25-40 CB E-Pro IH 25-40 CB Indirekte fjernvarmeunit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Uponor Combi Port E-Pro IH 25-40 CB E-Pro IH 25-40 CB Indirekte fjernvarmeunit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202628.391 kr41 kr (0%)
27. maj 202628.432 kr1.105 kr (4%)
16. apr. 202629.537 kr130 kr (0%)
15. mar. 202629.407 kr1.319 kr (5%)
8. mar. 202628.088 kr2.542,11 kr (10%)
7. mar. 202625.545,89 kr2.936,89 kr (13%)
6. mar. 202622.609 kr111 kr (0%)
3. mar. 202622.720 kr111 kr (0%)
28. feb. 202622.831 kr2.645 kr (13%)
22. feb. 202620.186 kr1.686 kr (9%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret