Gå til hovedindhold

UPONOR Aqua PLUS beslag for messing fordelerrør M7 3/4 tilgang

UponorSanitetEAN: 4021598124790
Pris fra 75 krtil 85 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 10 kr (12% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 73 kr 20. mar.

Sammenlign priser på UPONOR Aqua PLUS beslag for messing fordelerrør M7 3/4 tilgang og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 75 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
UPONOR Aqua PLUS beslag for messing fordelerrør M7 3/4 tilgang
75 kr
Til butik
UPONOR Aqua PLUS beslag for messing fordelerrør M7 3/4 tilgang billede

Produktspecifikationer

Mærke: UPONOR
Kategori: Pex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: 1063469
EAN: 4021598124790
Varenr.: 3342859
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Uponor Aqua PLUS ophængsbeslag M7 3/4"
78,15 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Uponor Aqua PLUS beslag til messing ford.rør M7
79 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Uponor ophængningssæt til 3/4" fordelerrør
80 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Uponor Beslag F. Mess.Ford.Rør M7 3/4"
83,1 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Uponor ophængningssæt til 3/4" fordelerrør
85 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPONOR Aqua PLUS beslag for messing fordelerrør M7 3/4 tilgang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UPONOR Aqua PLUS beslag for messing fordelerrør M7 3/4 tilgang koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK75 kr114 krKøb
2EL-GROSSISTEN78,15 kr78,15 krKøb
3Elvvs.dk79 kr79 krKøb
4CompletVVS80 kr80 krKøb
5Billigelogvvs.dk83,1 kr83,1 krKøb
6BilligVVS DK85 kr85 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for UPONOR Aqua PLUS beslag for messing fordelerrør M7 3/4 tilgang

PriceData har fulgt prisen på UPONOR Aqua PLUS beslag for messing fordelerrør M7 3/4 tilgang i 181 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 78 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 76 kr.

Den nuværende pris på 75 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for UPONOR Aqua PLUS beslag for messing fordelerrør M7 3/4 tilgang. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for UPONOR Aqua PLUS beslag for messing fordelerrør M7 3/4 tilgang de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202675 kr1 kr (1%)
29. maj 202676 kr1 kr (1%)
6. maj 202675 kr1 kr (1%)
5. maj 202676 kr1 kr (1%)
30. apr. 202675 kr1 kr (1%)
18. apr. 202676 kr1,2 kr (2%)
17. apr. 202677,2 kr1,2 kr (2%)
2. apr. 202676 kr1 kr (1%)
29. mar. 202675 kr2 kr (3%)
20. mar. 202673 kr4,2 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret