Gå til hovedindhold

Asmodee Unlock! 1: Escape Adventures (Dansk) - Cooperative Puzzle Card Game

AsmodeeBrætspilEAN: 3558380079750
Pris fra 80,64 krtil 561,25 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 480,61 kr (86% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 71,15 kr 14. maj

Sammenlign priser på Unlock! 1: Escape Adventures (Dansk) - Cooperative Puzzle Card Game og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 80.64 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unlock! Escape Adventures (DK)
80,64 kr
Til butik
Unlock! Escape Adventures (DK) billede

Produktspecifikationer

Mærke: Asmodee GmbH
Kategori: Kortspil
Farve: 1
Artikel nr.: AMDSCUNLOCK01DK
EAN: 3558380079750
Varenr.: 7536790
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Asmodee Unlock! DK
104 kr
Til butik
Asmodee Unlock! DK billede

Produktinformation

Unlock! af Asmodee Group bringer en innovativ kortspiloplevelse til bordet, og inviterer spillere fra 10 år og op til en verden af ​​gåder og eventyr. Dette spil skiller sig ud i kategorien spil og puslespil ved at tilbyde en unik blanding af strategi, kreativitet og problemløsning. Med evnen til at underholde 2-6 spillere er det det perfekte valg til familieaftener, fester eller afslappede sammenkomster blandt venner. Hver session varer omkring 45 minutter, hvilket skaber den perfekte balance mellem dybde og tilgængelighed. Uanset om du leder efter et spil, der er nemt at lære for nytilkomne eller udfordrende nok til at holde erfarne spillere engageret, så Unlock! giver en uforglemmelig oplevelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Asmodee
Kategori: Braetspil
Artikel nr.: AMDSCUNLOCK01DK
EAN: 3558380079750
Varenr.: 2875773
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Unlock! 1: Escape Adventures (Dansk) - Cooperative Puzzle Card Game
-31%109,95 kr
Før 160 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Unlock! 1: Escape Adventures (Dansk) - Cooperative Puzzle Card Game billede

Produktinformation

Unlock! is a cooperative card game inspired by escape rooms that uses a simple system which allows you to search scenes, combine objects, and solve riddles. Play Unlock! to embark on great adventures, while seated at a table using only card

Produktspecifikationer

Kategori: Puslespil & Hjernevridere
EAN: 3558380079750
Varenr.: 231115
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Unlock! - Escape Adventures - Escape Room Spil - Dansk
139,95 kr
Til butik
Gå til Nordisk Spil
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Unlock! 1 Escape Adventures - Dansk
149 kr
Til butik
Gå til Lad-os-Spille.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Unlock! - Dansk
149 kr
Til butik
Gå til Legebyen DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
UNLOCK! escape-room spil - DK udgave - Fra 10 år.
149,95 kr
Til butik
Gå til SpilEntusiasten
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
UNLOCK! 1: Escape Adventures (Dansk)
149,95 kr
Til butik
Gå til Legekæden
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Unlock
249,95 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Spil, UNLOCK - escape room spil
561,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unlock! 1: Escape Adventures (Dansk) - Cooperative Puzzle Card Game koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unlock! 1: Escape Adventures (Dansk) - Cooperative Puzzle Card Game koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK80,64 kr119,64 krKøb
2Proshop DK104 kr143 krKøb
3Kelz0r.dk109,95 kr109,95 krKøb
4Gucca.dk139,95 kr139,95 krKøb
5Nordisk Spil149 kr149 krKøb
6Lad-os-Spille.dk149 kr149 krKøb
7Legebyen DK149,95 kr188,95 krKøb
8SpilEntusiasten149,95 kr149,95 krKøb
9Legekæden249,95 kr249,95 krKøb
10Nova Nordic A/S561,25 kr561,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Unlock! 1: Escape Adventures (Dansk) - Cooperative Puzzle Card Game

PriceData har fulgt prisen på Unlock! 1: Escape Adventures (Dansk) - Cooperative Puzzle Card Game i 173 dage. Laveste pris i perioden er 71,15 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 102 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 80,64 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Unlock! 1: Escape Adventures (Dansk) - Cooperative Puzzle Card Game. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Unlock! 1: Escape Adventures (Dansk) - Cooperative Puzzle Card Game de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202680,64 kr1,74 kr (2%)
22. maj 202678,9 kr3,3 kr (4%)
21. maj 202682,2 kr9,66 kr (13%)
20. maj 202672,54 kr1,39 kr (2%)
14. maj 202671,15 kr9,49 kr (12%)
13. maj 202680,64 kr1,34 kr (2%)
2. maj 202679,3 kr4,68 kr (6%)
30. apr. 202683,98 kr2,27 kr (3%)
28. apr. 202681,71 kr6,29 kr (7%)
27. apr. 202688 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret