Gå til hovedindhold

Pro Car Universalstik 12/24V med 8 amp sikring, 4m kabel og udt - 1270223

Pro CarCigartænderstikEAN: 8715133029973
Pris fra 155 krtil 209 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 54 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Universalstik 12/24V med 8 amp sikring, 4m kabel og udt - 1270223 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 155 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Universalstik 12/24V med 8 amp sikring, 4m kabel og udt
-26%155 kr
Før 209 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Universalstik 12/24V med 8 amp sikring, 4m kabel og udt billede

Produktinformation

Universalstik med fast kabel til båd og bil Pro Car universalstik forsyner elektronik, ladere og lys med strøm fra cigarudtag og standard udtag på båd, bil eller camping. Stikket er godkendt efter DIN EN ISO 4165 og passer til begge stiktyper, så det kan...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Pro Car
Kategori: Stik & kontakter
EAN: 8715133029973
Varenr.: 53936232890697
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Universalstik, Ledning & Cigarudtag, 12/24V, 8a
166 kr
Til butik
Universalstik, Ledning & Cigarudtag, 12/24V, 8a billede

Produktinformation

Universalstik med 8 ampere sikring, 4 meter ledning og cigarudtag til 12/24 volt der både passer til cigarstik og standard udtag Universalstikket med DIN EN ISO 4165 godkendelse. Skal anvendes 2,5 mm² kabel. Tysk produceret universalstik

Produktspecifikationer

Mærke: ProCar
Kategori: Cigartænderstik
Artikel nr.: 67814100
EAN: 8715133029973
Varenr.: 203526
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Universalstik 12/24V med 8 amp sikring, 4m kabel og udt - 1270223
209 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Universalstik 12/24V med 8 amp sikring, 4m kabel og udt - 1270223 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Universalstik 12/24V med 8 amp sikring, 4m kabel og udt - 1270223 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1RenBåd.dk155 kr155 krKøb
2Watski DK166 kr166 krKøb
3Anyparts209 kr209 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Universalstik 12/24V med 8 amp sikring, 4m kabel og udt - 1270223

PriceData har fulgt prisen på Universalstik 12/24V med 8 amp sikring, 4m kabel og udt - 1270223 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 155 kr (registreret d. 31. maj 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 166 kr.

Den nuværende pris på 155 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Universalstik 12/24V med 8 amp sikring, 4m kabel og udt - 1270223. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Universalstik 12/24V med 8 amp sikring, 4m kabel og udt - 1270223 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026155 kr6 kr (4%)
30. maj 2026161 kr1 kr (1%)
29. maj 2026160 kr5 kr (3%)
27. maj 2026165 kr1 kr (1%)
25. maj 2026166 kr5 kr (3%)
22. maj 2026161 kr1 kr (1%)
17. maj 2026160 kr6 kr (4%)
12. maj 2026166 kr1 kr (1%)
11. maj 2026167 kr1 kr (1%)
8. maj 2026166 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret