Gå til hovedindhold

Tiemme Unite overgangsnippel kompression 16 x 2,0 mm x 1/2

TiemmeSanitetEAN: 8027830141262
Pris fra 23 krtil 33,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 10,75 kr (32% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 22 kr 26. maj

Sammenlign priser på Unite overgangsnippel kompression 16 x 2,0 mm x 1/2 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 23 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pex overgangsnippel, 16 mm x 1/2"
23 kr
Til butik
Pex overgangsnippel, 16 mm x 1/2" billede

Produktinformation

Pex-fittings anvendes i forbindelse med samling af Pex-rør i varme- og brugsvandsystemer. OBS:Produktethar integreret støttebøsning.

Produktspecifikationer

Mærke: Tiemme
Kategori: Rør & fittings
EAN: 8027830141262
Varenr.: 045160789
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pex overgangsnippel 16 mm x 1/2
23,75 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unite overgangsnippel kompression 16 x 2,0 mm x 1/2
24,59 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Pex overgangsnippel, 16 mm x 1/2"
32 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
PEX OVERGANGSNIPPEL 16 MM X 1/2
32,55 kr
Til butik
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Tiemme pex overgangsnippel 16 x 1/2"
33,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unite overgangsnippel kompression 16 x 2,0 mm x 1/2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unite overgangsnippel kompression 16 x 2,0 mm x 1/2 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK23 kr23 krKøb
2MaintainIt23,75 kr23,75 krKøb
3CS MEGASTORE DK24,59 kr63,59 krKøb
4CompletVVS32 kr32 krKøb
5EL-GROSSISTEN32,55 kr32,55 krKøb
6VVS.dk33,75 kr33,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Unite overgangsnippel kompression 16 x 2,0 mm x 1/2

PriceData har fulgt prisen på Unite overgangsnippel kompression 16 x 2,0 mm x 1/2 i 165 dage. Laveste pris i perioden er 19 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 29,31 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 22 kr.

Den nuværende pris på 23 kr er 5% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Unite overgangsnippel kompression 16 x 2,0 mm x 1/2. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Unite overgangsnippel kompression 16 x 2,0 mm x 1/2 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202623 kr1 kr (5%)
26. maj 202622 kr1 kr (4%)
24. maj 202623 kr1 kr (5%)
17. maj 202622 kr7,31 kr (25%)
16. maj 202629,31 kr7,31 kr (33%)
12. maj 202622 kr1 kr (4%)
11. maj 202623 kr1 kr (5%)
18. apr. 202622 kr
17. apr. 202622,75 kr
9. mar. 202622 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret