Gå til hovedindhold

Tiemme Unite kobling kompression 18 x 2,5 - 18 x 2,5 mm

TiemmeSanitetEAN: 8027830141743
Pris fra 47,43 krtil 75,5 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 28,07 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 44 kr 23. maj

Sammenlign priser på Unite kobling kompression 18 x 2,5 - 18 x 2,5 mm og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47.43 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unite kobling kompression 18 x 2,5 - 18 x 2,5 mm
47,43 kr
Til butik
Unite kobling kompression 18 x 2,5 - 18 x 2,5 mm billede

Produktspecifikationer

Mærke: Unite
Kategori: Pex rør og fittings
Farve: 1
Artikel nr.: SOL-1400022
EAN: 8027830141743
Varenr.: 3332164
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Pex samlekobling 18mm
51,25 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Pex LIGE KOBLING 18 MM
55,3 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Pex kobling, 18 mm
65 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Pex kobling, 18 mm
75 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Pex kobling, 18 mm
75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
PEX samlemuffe, 18 x 2,5 mm, PN 10
75,5 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unite kobling kompression 18 x 2,5 - 18 x 2,5 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unite kobling kompression 18 x 2,5 - 18 x 2,5 mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK47,43 kr86,43 krKøb
2MaintainIt51,25 kr51,25 krKøb
3EL-GROSSISTEN55,3 kr55,3 krKøb
4LavprisVVS65 kr65 krKøb
5BilligVVS DK75 kr75 krKøb
6CompletVVS75 kr75 krKøb
7WATTOO.DK75,5 kr75,5 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Unite kobling kompression 18 x 2,5 - 18 x 2,5 mm

PriceData har fulgt prisen på Unite kobling kompression 18 x 2,5 - 18 x 2,5 mm i 161 dage. Laveste pris i perioden er 40 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 49,49 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 44 kr.

Den nuværende pris på 47,43 kr er 8% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Unite kobling kompression 18 x 2,5 - 18 x 2,5 mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Unite kobling kompression 18 x 2,5 - 18 x 2,5 mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202647,43 kr3,43 kr (8%)
23. maj 202644 kr3,43 kr (7%)
22. maj 202647,43 kr3,43 kr (8%)
15. maj 202644 kr1 kr (2%)
8. maj 202645 kr2,43 kr (5%)
7. maj 202647,43 kr3,43 kr (8%)
30. apr. 202644 kr5,49 kr (11%)
29. apr. 202649,49 kr5,49 kr (12%)
21. apr. 202644 kr1 kr (2%)
18. apr. 202645 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret