Gå til hovedindhold

UNIPAK S.A.N.® glidemiddel er et silikoneglidemiddel fremstillet af en klar, lugtsvag NSF-godkendt silikoneolie 500ml

UnipakSanitetEAN: 5708923200020
Pris fra 60 krtil 255 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 195 kr (76% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på UNIPAK S.A.N.® glidemiddel er et silikoneglidemiddel fremstillet af en klar, lugtsvag NSF-godkendt silikoneolie 500ml og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 60 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
UNIPAK S.A.N.® glidemiddel er et silikoneglidemiddel fremstillet af en klar, lugtsvag NSF-godkendt silikoneolie 500ml
60 kr
Til butik
UNIPAK S.A.N.® glidemiddel er et silikoneglidemiddel fremstillet af en klar, lugtsvag NSF-godkendt silikoneolie 500ml billede

Produktspecifikationer

Mærke: UNIPAK
Kategori: Silikone fedtspray
Farve: 1
Artikel nr.: 5708923200020
EAN: 5708923200020
Varenr.: 8492875
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
SILIKONESPRAY S.A.N 500ML
68,18 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
SILIKONESPRAY S.A.N 500ML
68,18 kr
Til butik
SILIKONESPRAY S.A.N 500ML billede

Produktinformation

Silikonespray S.A.N. 500 ml fra Unipak er et specialudviklet glidemiddel baseret på 30% silikoneolie, der sikrer effektiv montering og smøring i både professionelle og private installationer. Sprayens klare og lugtsvage formel beskytter mod udtørring og æ...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Hus og have
EAN: 5708923200020
Varenr.: 15109051220294
Gå til VVS.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Unipak SAN silikonebaseret glidemiddel på spray 30 %, 500 ml
71,75 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Siliconespray (glidemiddel), 500 ml - Unipak
77 kr
Til butik
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Silikonespray S.A.N 500Ml
78,06 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Silikonespray s.a.n 500ml
81,25 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
S.A.N.® silikonebaseret glidemiddel, spray, 500 ml
85 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
S.A.N.® silikonebaseret glidemiddel, spray, 500 ml
95 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Unipak S.A.N. glidemiddel, 30% silikonespray
255 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UNIPAK S.A.N.® glidemiddel er et silikoneglidemiddel fremstillet af en klar, lugtsvag NSF-godkendt silikoneolie 500ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UNIPAK S.A.N.® glidemiddel er et silikoneglidemiddel fremstillet af en klar, lugtsvag NSF-godkendt silikoneolie 500ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK60 kr99 krKøb
2EL-GROSSISTEN68,18 kr68,18 krKøb
3EL-NETSALG68,18 kr68,18 krKøb
4VVS.dk71,75 kr71,75 krKøb
5WATTOO.DK77 kr77 krKøb
6Billigelogvvs.dk78,06 kr78,06 krKøb
7MaintainIt81,25 kr81,25 krKøb
8LavprisVVS85 kr85 krKøb
9BilligVVS DK95 kr95 krKøb
10vvsfittings.dk255 kr255 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for UNIPAK S.A.N.® glidemiddel er et silikoneglidemiddel fremstillet af en klar, lugtsvag NSF-godkendt silikoneolie 500ml

PriceData har fulgt prisen på UNIPAK S.A.N.® glidemiddel er et silikoneglidemiddel fremstillet af en klar, lugtsvag NSF-godkendt silikoneolie 500ml i 142 dage. Laveste pris i perioden er 60 kr (registreret d. 30. april 2026), højeste er 71,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 67 kr.

Den nuværende pris på 60 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for UNIPAK S.A.N.® glidemiddel er et silikoneglidemiddel fremstillet af en klar, lugtsvag NSF-godkendt silikoneolie 500ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for UNIPAK S.A.N.® glidemiddel er et silikoneglidemiddel fremstillet af en klar, lugtsvag NSF-godkendt silikoneolie 500ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 202660 kr8,18 kr (12%)
5. maj 202668,18 kr8,18 kr (14%)
30. apr. 202660 kr8,18 kr (12%)
4. mar. 202668,18 kr3,57 kr (5%)
3. mar. 202671,75 kr3,57 kr (5%)
3. feb. 202668,18 kr
2. feb. 202669 kr8,74 kr (15%)
27. jan. 202660,26 kr7,92 kr (12%)
14. jan. 202668,18 kr3,57 kr (5%)
13. jan. 202671,75 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret