Gå til hovedindhold

Grundfos overgangsstykke 3/4 - Grundfos overgangsstk. med kugleventil 3/4 UP/ALPHA/TP(E) 25

GrundfosPumperEAN: 5708601054051
Pris fra 236 krtil 310 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 74 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 225 kr 15. maj

Sammenlign priser på Grundfos overgangsstykke 3/4 - Grundfos overgangsstk. med kugleventil 3/4 UP/ALPHA/TP(E) 25 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 236 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Grundfos overgangsstykke 3/4 - Grundfos overgangsstk. med kugleventil 3/4 UP/ALPHA/TP(E) 25
236 kr
Til butik
Grundfos overgangsstykke 3/4 - Grundfos overgangsstk. med kugleventil 3/4 UP/ALPHA/TP(E) 25 billede

Produktspecifikationer

Mærke: GRUNDFOS
Kategori: Cirkulationspumper
Farve: 1
Artikel nr.: 00519805
EAN: 5708601054051
Varenr.: 3523135
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
UNIONSVENTILSÆT 3/4" MESS. F.25
244,49 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Grundfos unionsventilsæt 3/4" messing
273,75 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Grundfos overgangsstykke med kugleventil 1.1/2x3/4''. Til UP/ALPHA/TP(E) 25
276,25 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Grundfos overgangsstykke med kugleventil 1.1/2x3/4´´. Til UP/ALPHA/TP(E) 25
310 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grundfos overgangsstykke 3/4 - Grundfos overgangsstk. med kugleventil 3/4 UP/ALPHA/TP(E) 25 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Grundfos overgangsstykke 3/4 - Grundfos overgangsstk. med kugleventil 3/4 UP/ALPHA/TP(E) 25 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK236 kr275 krKøb
2EL-GROSSISTEN244,49 kr244,49 krKøb
3MaintainIt273,75 kr273,75 krKøb
4vvsfittings.dk276,25 kr276,25 krKøb
5Elvvs.dk310 kr310 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Grundfos overgangsstykke 3/4 - Grundfos overgangsstk. med kugleventil 3/4 UP/ALPHA/TP(E) 25

PriceData har fulgt prisen på Grundfos overgangsstykke 3/4 - Grundfos overgangsstk. med kugleventil 3/4 UP/ALPHA/TP(E) 25 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 225 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 297 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 252 kr.

Den nuværende pris på 236 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Grundfos overgangsstykke 3/4 - Grundfos overgangsstk. med kugleventil 3/4 UP/ALPHA/TP(E) 25. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Grundfos overgangsstykke 3/4 - Grundfos overgangsstk. med kugleventil 3/4 UP/ALPHA/TP(E) 25 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026236 kr11 kr (5%)
15. maj 2026225 kr13,35 kr (6%)
14. maj 2026238,35 kr12,35 kr (5%)
3. maj 2026226 kr10 kr (4%)
1. maj 2026236 kr9 kr (4%)
30. apr. 2026227 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026228 kr7 kr (3%)
18. apr. 2026235 kr6 kr (3%)
17. apr. 2026229 kr7 kr (3%)
16. apr. 2026236 kr6 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret