Gå til hovedindhold

Unilux CYPRES, Vægmonteret, Stål, 4 krog(e), Sort, Aluminium, Grå

UniluxKnagerækker og stumtjenereEAN: 3595560009879
Pris fra 544 krtil 781,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 237,25 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Unilux CYPRES, Vægmonteret, Stål, 4 krog(e), Sort, Aluminium, Grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 544 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unilux CYPRES, Vægmonteret, Stål, 4 krog(e), Sort, Aluminium, Grå
544 kr
Til butik
Unilux CYPRES, Vægmonteret, Stål, 4 krog(e), Sort, Aluminium, Grå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Unilux
Kategori: Receptionstilbehør
Farve: 4
Artikel nr.: 100340805
EAN: 3595560009879
Varenr.: 4378438
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unilux Cypres - knagerække med 4 kroge, sort
544 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Knagerække Unilux Cypres med 4 Knager
672,19 kr
Til butik
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Knager Unilux Cypres m/4 knager sort
781,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unilux CYPRES, Vægmonteret, Stål, 4 krog(e), Sort, Aluminium, Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unilux CYPRES, Vægmonteret, Stål, 4 krog(e), Sort, Aluminium, Grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK544 kr583 krKøb
2Proshop DK544 kr583 krKøb
3Hertels Boresko672,19 kr672,19 krKøb
4Nova Nordic A/S781,25 kr781,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Unilux CYPRES, Vægmonteret, Stål, 4 krog(e), Sort, Aluminium, Grå

PriceData har fulgt prisen på Unilux CYPRES, Vægmonteret, Stål, 4 krog(e), Sort, Aluminium, Grå i 122 dage. Laveste pris i perioden er 544 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 638 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 576 kr.

Den nuværende pris på 544 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Unilux CYPRES, Vægmonteret, Stål, 4 krog(e), Sort, Aluminium, Grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Unilux CYPRES, Vægmonteret, Stål, 4 krog(e), Sort, Aluminium, Grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026544 kr2 kr (0%)
25. maj 2026546 kr91 kr (14%)
6. apr. 2026637 kr1 kr (0%)
17. feb. 2026638 kr93 kr (17%)
4. feb. 2026545 kr1 kr (0%)
2. feb. 2026546 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret