Gå til hovedindhold

Unidrain Linie afløbsarmatur - bejdset rf stål 1003 1000mm hjørne til højre

UnidrainAfløbEAN: 5707692003160
Pris fra 1.886 krtil 2.451,25 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 565,25 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.877 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Unidrain Linie afløbsarmatur - bejdset rf stål 1003 1000mm hjørne til højre og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1886 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain 1003 afløbsarmatur, 1000 mm, mod højre væg
1.886 kr
Til butik
Unidrain 1003 afløbsarmatur, 1000 mm, mod højre væg billede

Produktinformation

Du sammensætter selv dit Unidrain gulvafløb så det passer til dine behov. Under relaterede varer i bunden finder du rist, ramme eller udløbshus du ønsker. For at få en komplet løsning skal bruge nedstående: Valg af ristRisten findes i flere forskellige de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afløb
Farve: stainless steel
Størrelse: 1000mm
EAN: 5707692003160
Varenr.: 155000310
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Unidrain 1003 Afløbsarmatur 1000 mm med bagvæg/højre vægflange
2.023 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Unidrain 1003 aflbsarmatur til vg p hjre side - 1000 mm
2.155 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Unidrain 1003 afløbsarmatur, 1000 mm, mod højre væg
2.155 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain Linie afløbsarmatur - bejdset rf stål 1003 1000mm hjørne til højre
2.224 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Unidrain Afløbsarmatur 1000 Mm Linje, Højre Vægflange Børstet stål
2.249 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
1003 afløbsarmatur 1000 mm
2.420 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Unidrain 1003 Afløbsarmatur 1000 mm med bagvæg/højre vægflange
2.451,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain Linie afløbsarmatur - bejdset rf stål 1003 1000mm hjørne til højre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain Linie afløbsarmatur - bejdset rf stål 1003 1000mm hjørne til højre koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS1.886 kr1.886 krKøb
2Elvvs.dk2.023 kr2.023 krKøb
3WATTOO.DK2.155 kr2.155 krKøb
4BilligVVS DK2.155 kr2.155 krKøb
5CS MEGASTORE DK2.224 kr2.423 krKøb
6Homeshop DK2.249 kr2.249 krKøb
7MaintainIt2.420 kr2.420 krKøb
8vvsfittings.dk2.451,25 kr2.451,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Unidrain Linie afløbsarmatur - bejdset rf stål 1003 1000mm hjørne til højre

PriceData har fulgt prisen på Unidrain Linie afløbsarmatur - bejdset rf stål 1003 1000mm hjørne til højre i 114 dage. Laveste pris i perioden er 1.877 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 2.038 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.919 kr.

Den nuværende pris på 1.886 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Unidrain Linie afløbsarmatur - bejdset rf stål 1003 1000mm hjørne til højre. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Unidrain Linie afløbsarmatur - bejdset rf stål 1003 1000mm hjørne til højre de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20261.886 kr113 kr (6%)
1. jun. 20261.999 kr113 kr (6%)
26. maj 20261.886 kr113 kr (6%)
24. maj 20261.999 kr113 kr (6%)
17. maj 20261.886 kr152 kr (7%)
16. maj 20262.038 kr152 kr (8%)
12. maj 20261.886 kr39 kr (2%)
11. maj 20261.925 kr39 kr (2%)
3. maj 20261.886 kr1 kr (0%)
30. apr. 20261.885 kr49 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret