Gå til hovedindhold

Unidrain ClassicLine rist t/hjørne - børstet rf stål 2601 200mm

UnidrainSanitetEAN: 5707692002651
Pris fra 202 krtil 309 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 107 kr (35% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 197 kr 31. maj

Sammenlign priser på Unidrain ClassicLine rist t/hjørne - børstet rf stål 2601 200mm og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 202 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain ClassicLine rist Classic til hjørneafløb
202 kr
Til butik
Unidrain ClassicLine rist Classic til hjørneafløb billede

Produktinformation

Risten lægges på et forsænket leje i rammen, som sikrer præcis placering. Kan kun benyttes med ClassicLine ramme.

Produktspecifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afloeb
Artikel nr.: 2601.0200
EAN: 5707692002651
Varenr.: 2901020
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain 2601 Classic hjørnerist, 200 mm, rustfrit stål
206 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Unidrain ClassicLine hjørne Classic rist 200 mm
210 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain ClassicLine rist t/hjørne - børstet rf stål 2601 200mm
219 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Unidrain 2601 Classic hjørnerist, 200 mm, rustfrit stål
225 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Unidrain 200 mm Classic rist til Unidrain hjørneafløbsarmatur
232,58 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Unidrain Classicline Rist Hjørne Classic Børstet stål
269 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Rist classic design hjørne
282,5 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Unidrain 2601 Classic hjørnerist, 200 mm, rustfrit stål
309 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain ClassicLine rist t/hjørne - børstet rf stål 2601 200mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain ClassicLine rist t/hjørne - børstet rf stål 2601 200mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK202 kr241 krKøb
2LavprisVVS206 kr206 krKøb
3Elvvs.dk210 kr210 krKøb
4CS MEGASTORE DK219 kr258 krKøb
5BilligVVS DK225 kr225 krKøb
6EL-GROSSISTEN232,58 kr232,58 krKøb
7Homeshop DK269 kr269 krKøb
8MaintainIt282,5 kr282,5 krKøb
9CompletVVS309 kr309 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Unidrain ClassicLine rist t/hjørne - børstet rf stål 2601 200mm

PriceData har fulgt prisen på Unidrain ClassicLine rist t/hjørne - børstet rf stål 2601 200mm i 93 dage. Laveste pris i perioden er 197 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 214 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 202 kr.

Den nuværende pris på 202 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Unidrain ClassicLine rist t/hjørne - børstet rf stål 2601 200mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Unidrain ClassicLine rist t/hjørne - børstet rf stål 2601 200mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026202 kr4 kr (2%)
1. jun. 2026198 kr1 kr (1%)
31. maj 2026197 kr1 kr (1%)
29. maj 2026198 kr1 kr (1%)
28. maj 2026199 kr1 kr (1%)
27. maj 2026200 kr1 kr (0%)
25. maj 2026201 kr1 kr (0%)
24. maj 2026202 kr1 kr (0%)
23. maj 2026203 kr6 kr (3%)
21. maj 2026197 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret