Gå til hovedindhold

Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 1000mm

UnidrainSanitetEAN: 5707692002941
Pris fra 314 krtil 399 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 85 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 1000mm og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 314 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain ClassicLine rist Stripe, 1000 mm
314 kr
Til butik
Unidrain ClassicLine rist Stripe, 1000 mm billede

Produktinformation

Risten lægges på et forsænket leje i rammen, som sikrer præcis placering. Kan kun benyttes med ClassicLine ramme.

Produktspecifikationer

Mærke: Unidrain
Kategori: Afloeb
Artikel nr.: 1605.1000
EAN: 5707692002941
Varenr.: 2901047
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Unidrain rist L1000mm Stripe design. Unidrain 1605
329 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 1000mm
333 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Unidrain 1605 Stripe rist, 1000 mm, rustfrit stål
359 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Unidrain 1000 mm Stripe rist til Unidrain rendeafløbsarmatur
364,79 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Unidrain 1605 Stripe rist, 1000 mm, rustfrit stål
399 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 1000mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 1000mm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK314 kr353 krKøb
2Elvvs.dk329 kr329 krKøb
3CS MEGASTORE DK333 kr372 krKøb
4BilligVVS DK359 kr359 krKøb
5EL-GROSSISTEN364,79 kr364,79 krKøb
6CompletVVS399 kr399 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 1000mm

PriceData har fulgt prisen på Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 1000mm i 165 dage. Laveste pris i perioden er 314 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 340 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 322 kr.

Den nuværende pris på 314 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 21 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 1000mm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Unidrain ClassicLine stripe rist - børstet rf stål 1605 1000mm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026314 kr1 kr (0%)
21. maj 2026315 kr1 kr (0%)
20. maj 2026316 kr1 kr (0%)
19. maj 2026317 kr1 kr (0%)
18. maj 2026318 kr1 kr (0%)
17. maj 2026319 kr1 kr (0%)
16. maj 2026320 kr1 kr (0%)
15. maj 2026321 kr1 kr (0%)
14. maj 2026322 kr18 kr (5%)
12. maj 2026340 kr26 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret