Gå til hovedindhold

Unicorn Academy Enhjørningeakadamiet Lille dukke Ava & Unicorn Leaf

Unicorn AcademyLegetøjEAN: 0681147061910
Pris fra 125,73 krtil 200 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 74,27 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 123,41 kr 1. maj

Sammenlign priser på Unicorn Academy Enhjørningeakadamiet Lille dukke Ava & Unicorn Leaf og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125.73 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unicorn Academy Doll & Unicorn V2 - Ava & Leaf
125,73 kr
Til butik
Unicorn Academy Doll & Unicorn V2 - Ava & Leaf billede

Produktspecifikationer

Kategori: Figurer og dukker
Farve: 1
Artikel nr.: 6072678
EAN: 0681147061910
Varenr.: 24245482
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Unicorn Academy Enhjørningeakadamiet Lille dukke Ava & Unicorn Leaf
152 kr
Til butik
Unicorn Academy Enhjørningeakadamiet Lille dukke Ava & Unicorn Leaf billede

Produktinformation

Fejr båndet mellem rytter og enhjørning med Enhjørningeakademiet Power of Friendship Ava & Leaf-sættet. Inspireret af den animerede NETFLIX-serie og den populære bogserie, hvor venskab hersker, sætter dette sæt gang i endeløs fantasifuld leg og historiefortælling. Ava er 11 cm høj og har realistiske detaljer tro mod serien, herunder metalliske magimærker og 7 bevægelsespunkter, der gør det muligt at sætte hende i dynamiske positurer. Leaf er 13 cm høj og fuldender Avas look med smukke detaljer som metalliske Plantemagi-mærker og 2 gennemsigtige klik-på magitilbehør til hals og ben. Hold Leafs manke glat og skinnende med børsten, og placer Ava sikkert på Leaf med det aftagelige, gennemsigtige hovedtøj og sadeltilbehør, før de rider ud på magiske eventyr. For flere måder at opleve Enhjørningeakademiet på med dine yndlingsfigurer, kan du samle de andre dukker, herunder Sophia, Layla, Isabel, Valentina og deres enhjørninger (sælges separat) og udvide din magiske verden. For børn, der elsker enhjørninger og hestelegetøj, dukker og tilbehør, dukkehusleg, samleobjekter, bamser og meget mere, er Enhjørningeakademiet-legetøj fantastiske gaver til fødselsdage eller enhver anden anledning. Oplev magiske eventyr med Ava & Leaf-sættet. Fra 3 år.

Produktspecifikationer

Kategori: Dukker og dukketilbehoer
Artikel nr.: 6072678
EAN: 0681147061910
Varenr.: 3362816
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Unicorn Academy Legetøjsfigurer - 13,5 cm - Ava & Leaf
199,95 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Unicorn Academy Dukke & Enhjørning V2 - Ava & Leaf (6072678)
200 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unicorn Academy Enhjørningeakadamiet Lille dukke Ava & Unicorn Leaf koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Unicorn Academy Enhjørningeakadamiet Lille dukke Ava & Unicorn Leaf koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK125,73 kr164,73 krKøb
2Proshop DK152 kr191 krKøb
3Kids-world.dk199,95 kr199,95 krKøb
4Teknikproffset DK200 kr249 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Unicorn Academy Enhjørningeakadamiet Lille dukke Ava & Unicorn Leaf

PriceData har fulgt prisen på Unicorn Academy Enhjørningeakadamiet Lille dukke Ava & Unicorn Leaf i 135 dage. Laveste pris i perioden er 123,41 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 125,73 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 125 kr.

Den nuværende pris på 125,73 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Unicorn Academy Enhjørningeakadamiet Lille dukke Ava & Unicorn Leaf. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Unicorn Academy Enhjørningeakadamiet Lille dukke Ava & Unicorn Leaf de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026125,73 kr
1. jun. 2026125 kr
31. maj 2026125,73 kr2,32 kr (2%)
1. maj 2026123,41 kr1,59 kr (1%)
20. jan. 2026125 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret