Gå til hovedindhold

Uni Install indbygningsspot, ekskl. lyskilde, GU10 (230V), firkantet, hvid (blank) - Nordtronic

NordtronicBelysningEAN: 5704629012295
Pris fra 85 krtil 161,35 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 76,35 kr (47% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Uni Install indbygningsspot, ekskl. lyskilde, GU10 (230V), firkantet, hvid (blank) - Nordtronic og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 85 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Uni Install indbygningsspot, firkantet, GU10, hvid - Nordtronic
85 kr
Til butik
Uni Install indbygningsspot, firkantet, GU10, hvid - Nordtronic billede

Produktspecifikationer

Mærke: Nordtronic
Kategori: WATTOO.DK Belysning Indbygningsspot
EAN: 5704629012295
Varenr.: 9900700026
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Uni Install downlight, uden lyskilde, hvid, firkantet
87,95 kr
Til butik
Gå til EL-NETSALG
TrustScore 4 ud af 53,8
Pro Uni Install m. GU10 fatning - Firkantet, hvid
161,35 kr
Til butik
Pro Uni Install m. GU10 fatning - Firkantet, hvid billede

Produktinformation

Pro Uni Install med GU10 fatning er en firkantet, hvid spot, der integreres nemt i forskellige belysningsmiljøer. Med sin enkle, firkantede form giver den et minimalistisk udtryk, der passer til moderne indretninger. Den er designet til GU10-pærer, hvilke...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Firkantet
EAN: 5704629012295
Varenr.: 15110265766214

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uni Install indbygningsspot, ekskl. lyskilde, GU10 (230V), firkantet, hvid (blank) - Nordtronic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Uni Install indbygningsspot, ekskl. lyskilde, GU10 (230V), firkantet, hvid (blank) - Nordtronic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK85 kr85 krKøb
2CS MEGASTORE DK87,95 kr126,95 krKøb
3EL-NETSALG161,35 kr161,35 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Uni Install indbygningsspot, ekskl. lyskilde, GU10 (230V), firkantet, hvid (blank) - Nordtronic

PriceData har fulgt prisen på Uni Install indbygningsspot, ekskl. lyskilde, GU10 (230V), firkantet, hvid (blank) - Nordtronic i 164 dage. Laveste pris i perioden er 85 kr (registreret d. 24. december 2025), højeste er 201,69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 108 kr.

Den nuværende pris på 85 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 20 prisændringer for Uni Install indbygningsspot, ekskl. lyskilde, GU10 (230V), firkantet, hvid (blank) - Nordtronic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 20 prisændringer for Uni Install indbygningsspot, ekskl. lyskilde, GU10 (230V), firkantet, hvid (blank) - Nordtronic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202685 kr2,95 kr (3%)
1. jun. 202687,95 kr2,95 kr (3%)
27. maj 202685 kr2,95 kr (3%)
26. maj 202687,95 kr2,95 kr (3%)
23. maj 202685 kr2,95 kr (3%)
22. maj 202687,95 kr2,95 kr (3%)
8. maj 202685 kr2,95 kr (3%)
7. maj 202687,95 kr2,95 kr (3%)
30. apr. 202685 kr76,35 kr (47%)
29. apr. 2026161,35 kr76,35 kr (90%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret