Gå til hovedindhold

vidaXL Underskab Til Badeværelse Med Indbygget Håndvask Antikt Trælook Gammelt Træ - uden vandhane / 80 x 38.5 x 46 cm

vidaXLBadeværelsesmøbelsætEAN: 8721158715098
Pris fra 1.309 krtil 2.099 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 790 kr (38% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Underskab Til Badeværelse Med Indbygget Håndvask Antikt Trælook Gammelt Træ - uden vandhane / 80 x 38.5 x 46 cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1309 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Møbelsæt til badeværelse 2 dele konstrueret træ antikt trælook
-35%1.309 kr
Før 2.010 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Møbelsæt til badeværelse 2 dele konstrueret træ antikt trælook billede

Produktinformation

Dette møbelsæt er et fantastisk supplement til dit badeværelse. Det skaber et flot og ryddeligt look. Langtidsholdbart materiale: Konstrueret træ har en enestående kvalitet med en glat overflade, og det er både stærkt, stabilt og fugtafvisende.God opbevaringsplads: Opbevaringsskabet tilbyder rigelig med plads til dine toiletartikler og badeprodukter såsom sæber, shampooer, tandpastaer mv.Praktisk vask: Håndvasken er udstyret med en overløbsanordning, der dræner vand, når den er overfyldt, og fungerer ikke kun som et redskab til daglig brug, men også som en dekoration til boligarealet.Væghængt funktion: Badeværelsesskabet og makeupspejlet kan hænges på væggen, hvilket giver mere opbevaringsplads. Du kan dermed maksimere den tilgængelige gulvplads og holde gulvet ryddet.Nem vedligeholdelse: Badeværelsesskabet og håndvasken er nemme at rengøre med en fugtig klud, og de kræver ikke meget vedligeholdelse. Godt at vide:Skruer og rawlplugs til væggen medfølger ikke. Vi anbefaler, at du anvender skruer og rawlplugs, der passer til dine vægge. Hvis du er i tvivl, skal du søge professionel rådgivning. Læs og følg hvert trin i instruktionerne. Skab:Farve: antikt træMateriale: Konstrueret træ, jernProduktmål: 80 x 38,5 x 46 cm (B x D x H)Montering/samling påkrævet: JaHåndvask:Farve: HvidMateriale: KeramikProduktmål: 81 x 39,5 x 18,5 cm (L x B x H)Tykkelse, keramisk kant: 4 cmDiameter, afløbshul: 4,5 cmMed overløbMontering/samling påkrævet: JaPakken indeholder:1 x vaskeskab1 x håndvask Børn skal være under opsyn for at sikre, at de ikke leger med apparatet. Hold børn væk fra monteringsområdet. Bemærk: Læs instruktionerne omhyggeligt inden brug og behold dem til fremtidig brug....

Produktspecifikationer

Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 31.6g
EAN: 8721158715098
Varenr.: 1446310
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Møbelsæt til badeværelse 2 dele konstrueret træ antikt trælook
-35%1.329 kr
Før 2.030 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Møbelsæt til badeværelse 2 dele konstrueret træ antikt trælook billede

Produktinformation

Dette møbelsæt er et fantastisk supplement til dit badeværelse. Det skaber et flot og ryddeligt look. Langtidsholdbart materiale: Konstrueret træ har en enestående kvalitet med en glat overflade, og det er både stærkt, stabilt og fugtafvisende.God opbevaringsplads: Opbevaringsskabet tilbyder rigelig med plads til dine toiletartikler og badeprodukter såsom sæber, shampooer, tandpastaer mv.Praktisk vask: Håndvasken er udstyret med en overløbsanordning, der dræner vand, når den er overfyldt, og fungerer ikke kun som et redskab til daglig brug, men også som en dekoration til boligarealet.Væghængt funktion: Badeværelsesskabet og makeupspejlet kan hænges på væggen, hvilket giver mere opbevaringsplads. Du kan dermed maksimere den tilgængelige gulvplads og holde gulvet ryddet.Nem vedligeholdelse: Badeværelsesskabet og håndvasken er nemme at rengøre med en fugtig klud, og de kræver ikke meget vedligeholdelse. Godt at vide:Skruer og rawlplugs til væggen medfølger ikke. Vi anbefaler, at du anvender skruer og rawlplugs, der passer til dine vægge. Hvis du er i tvivl, skal du søge professionel rådgivning. Læs og følg hvert trin i instruktionerne. Skab:Farve: antikt træMateriale: Konstrueret træ, jernProduktmål: 80 x 38,5 x 46 cm (B x D x H)Montering/samling påkrævet: JaHåndvask:Farve: HvidMateriale: KeramikProduktmål: 81 x 39,5 x 18,5 cm (L x B x H)Tykkelse, keramisk kant: 4 cmDiameter, afløbshul: 4,5 cmMed overløbMontering/samling påkrævet: JaPakken indeholder:1 x vaskeskab1 x håndvask Børn skal være under opsyn for at sikre, at de ikke leger med apparatet. Hold børn væk fra monteringsområdet. Bemærk: Læs instruktionerne omhyggeligt inden brug og behold dem til fremtidig brug.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Badeværelsesmøbler
Vægt: 31.6g
EAN: 8721158715098
Varenr.: 1446310
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Vaskeskab Med Indbygget Håndvask Konstrueret Træ Hvid - uden vandhane / 80 x 38,5 x 46 cm / Gammelt træ
2.099 kr
Til butik
Vaskeskab Med Indbygget Håndvask Konstrueret Træ Hvid - uden vandhane / 80 x 38,5 x 46 cm / Gammelt træ billede

Produktinformation

Beskrivelse Giv dit badeværelse eller vaskerum et moderne løft med dette elegante vaskeskab med indbygget håndvask i hvid. Konstrueret i robust og stabilt træ sikrer dette kompakte vaskeskab lang holdbarhed samtidig med at det tilføjer et strømlinet udtry...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Møbelsæt til badeværelse
Størrelse: 80 x 38,5 x 46 cm
EAN: 8721158715098
Varenr.: 63954092622173

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Underskab Til Badeværelse Med Indbygget Håndvask Antikt Trælook Gammelt Træ - uden vandhane / 80 x 38.5 x 46 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Underskab Til Badeværelse Med Indbygget Håndvask Antikt Trælook Gammelt Træ - uden vandhane / 80 x 38.5 x 46 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.309 kr1.309 krKøb
2Livera DK1.329 kr1.398 krKøb
3BoligRetning2.099 kr2.099 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Underskab Til Badeværelse Med Indbygget Håndvask Antikt Trælook Gammelt Træ - uden vandhane / 80 x 38.5 x 46 cm

PriceData har fulgt prisen på Underskab Til Badeværelse Med Indbygget Håndvask Antikt Trælook Gammelt Træ - uden vandhane / 80 x 38.5 x 46 cm i 155 dage. Laveste pris i perioden er 1.309 kr (registreret d. 3. juni 2026), højeste er 1.509 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.480 kr.

Den nuværende pris på 1.309 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Underskab Til Badeværelse Med Indbygget Håndvask Antikt Trælook Gammelt Træ - uden vandhane / 80 x 38.5 x 46 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Underskab Til Badeværelse Med Indbygget Håndvask Antikt Trælook Gammelt Træ - uden vandhane / 80 x 38.5 x 46 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.309 kr70 kr (5%)
27. maj 20261.379 kr120 kr (8%)
4. maj 20261.499 kr10 kr (1%)
3. maj 20261.509 kr10 kr (1%)
1. maj 20261.499 kr10 kr (1%)
30. apr. 20261.509 kr10 kr (1%)
22. apr. 20261.499 kr10 kr (1%)
21. apr. 20261.509 kr10 kr (1%)
18. apr. 20261.499 kr10 kr (1%)
16. apr. 20261.509 kr10 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret