Gå til hovedindhold

U.S. Polo Assn. UMWesti fleece vest - U.S. Polo Assn - Herre - M

U.S. Polo Assn.OvertøjEAN: 5715879043557
-20%Pris: 400 kr
1 forhandler
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på UMWesti fleece vest - U.S. Polo Assn - Herre - M og køb billigst

1 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 400 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til U.S. Polo Assn.
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
UMWesti fleece vest - U.S. Polo Assn - Herre - M
-20%400 kr
Før 499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
UMWesti fleece vest - U.S. Polo Assn - Herre - M billede

Produktinformation

Westi er en blød og komfortabel fleece vest med høj krave og et sporty twist. Den øverste del af vesten er forstærket med et glat panel, som giver både visuel kontrast og ekstra holdbarhed ved skuldre og bryst. Fleece-materialet føles let mod kroppen og h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Overtøj
EAN: 5715879043557
Varenr.: 56819427279183

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UMWesti fleece vest - U.S. Polo Assn - Herre - M koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 1 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad UMWesti fleece vest - U.S. Polo Assn - Herre - M koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1U.S. Polo Assn.400 kr400 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for UMWesti fleece vest - U.S. Polo Assn - Herre - M

PriceData har fulgt prisen på UMWesti fleece vest - U.S. Polo Assn - Herre - M i 88 dage. Laveste pris i perioden er 400 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 499 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 450 kr.

Den nuværende pris på 400 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 1 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 2 prisændringer for UMWesti fleece vest - U.S. Polo Assn - Herre - M. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 2 prisændringer for UMWesti fleece vest - U.S. Polo Assn - Herre - M de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. apr. 2026400 kr99 kr (20%)
7. mar. 2026499 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret