Gå til hovedindhold

Ultraflex Vinkelfitting 1/4" gev. 3/8" slange - 1410150

UltraflexElektronikEAN: 8031164394720
Pris fra 181 krtil 245 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 64 kr (26% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ultraflex Vinkelfitting 1/4" gev. 3/8" slange - 1410150 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 181 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Watski DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ultraflex vinkelfitting 1/4" gev. 3/8" slange
-3%181 kr
Før 187 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ultraflex vinkelfitting 1/4" gev. 3/8" slange billede

Produktinformation

Vinkeltilslutning 1/4 "gevind til slange

Produktspecifikationer

Mærke: Ultraflex
Kategori: Hydraulik koblinger
Artikel nr.: 39472N
EAN: 8031164394720
Varenr.: 115128
Gå til RenBåd.dk
TrustScore 0 ud af 50,0
Ultraflex Vinkelfitting 1/4" gev. 3/8" slange
-21%194 kr
Før 245 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ultraflex Vinkelfitting 1/4" gev. 3/8" slange billede

Produktinformation

Vinkelfitting til hydraulisk styresystem Ultraflex vinkelfitting med 1/4" gevind og 3/8" slangetilslutning bruges til at føre hydraulikslangen i vinkel ved motor eller styrepumpe, hvor pladsen er trang og en lige fitting ikke kan anvendes. Konst

Produktspecifikationer

Mærke: Ultraflex
Kategori: Tilbehør til styring
EAN: 8031164394720
Varenr.: 53936230007113
Gå til Anyparts
TrustScore 4 ud af 53,8
Ultraflex Vinkelfitting 1/4" gev. 3/8" slange - 1410150
245 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ultraflex Vinkelfitting 1/4" gev. 3/8" slange - 1410150 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ultraflex Vinkelfitting 1/4" gev. 3/8" slange - 1410150 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Watski DK181 kr181 krKøb
2RenBåd.dk194 kr194 krKøb
3Anyparts245 kr245 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ultraflex Vinkelfitting 1/4" gev. 3/8" slange - 1410150

PriceData har fulgt prisen på Ultraflex Vinkelfitting 1/4" gev. 3/8" slange - 1410150 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 176 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 225 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 189 kr.

Den nuværende pris på 181 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Ultraflex Vinkelfitting 1/4" gev. 3/8" slange - 1410150. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Ultraflex Vinkelfitting 1/4" gev. 3/8" slange - 1410150 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. mar. 2026181 kr6 kr (3%)
24. feb. 2026187 kr1 kr (1%)
20. feb. 2026186 kr39 kr (17%)
11. jan. 2026225 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret