Gå til hovedindhold

Sea to Summit Ultra-Sil Pack Cover Small - Fits 30-50 Litre Packs Blue

Sea to SummitFriluftslivEAN: 9327868010318
Pris fra 249 krtil 280 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 31 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ultra-Sil Pack Cover Small - Fits 30-50 Litre Packs Blue og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 249 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Pack Cover Royal Blue S 30-50L
249 kr
Til butik
Sea To Summit Pack Cover Royal Blue S 30-50L billede

Produktinformation

Beskyt din rygsæk mod regn og snavs med Sea to Summit Ultra-Sil™ Pack Cover

Produktspecifikationer

Mærke: SeatoSummit
Kategori: Outdoor rygsæk
EAN: 9327868010318
Varenr.: 215-1175
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sea to Summit Ultra-Sil Pack Cover Small 30-50L, Blue
249,95 kr
Til butik
Sea to Summit Ultra-Sil Pack Cover Small 30-50L, Blue billede

Produktinformation

Sea to Summit Rygsæk Regnslag Sea to Summit Ultra-Sil Pack Cover Small 30-50L, Blue er et vandtæt raincover og regnslag til din rygsæk på 15-30 liter. Ultra-Sil Pack Cover vejer kun 57 gram og fylder ikke meget, så det er perfekt som regnslag til din let...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør
EAN: 9327868010318
Varenr.: 129-64-0909
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Seato Summit Ultra-Sil Cover S Blue
269 kr
Til butik
Seato Summit Ultra-Sil Cover S Blue billede

Produktinformation

Small 30-50 liter Superlet vandtæt overtræk til rygsække i flere størrelser. Skåret i et stykke uden syninger med tværgående rem, som holder overtrækket på plads. Pakpose er monteret fast til overtrækket. SPECIFIKATIONER: Materiale: 30D Ultra-Sil ®

Produktspecifikationer

Mærke: Seatosummit
Kategori: Rejsetilbehør
EAN: 9327868010318
Varenr.: 56032
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ultra-Sil Pack Cover Small - Fits 30-50 Litre Packs Blue
280 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Ultra-Sil Pack Cover Small - Fits 30-50 Litre Packs Blue
280 kr
Til butik
Gå til Rygsaeksalg.dk
TrustScore 4 ud af 53,6
Ultra-Sil Pack Cover Small - Fits 30-50 Litre Packs Blue
280 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ultra-Sil Pack Cover Small - Fits 30-50 Litre Packs Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ultra-Sil Pack Cover Small - Fits 30-50 Litre Packs Blue koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoor i Centrum249 kr249 krKøb
2Pro Outdoor249,95 kr249,95 krKøb
3Sportdres Fiskegrej.dk269 kr269 krKøb
4Outmore.dk280 kr280 krKøb
5MAXiPRO280 kr280 krKøb
6Rygsaeksalg.dk280 kr280 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ultra-Sil Pack Cover Small - Fits 30-50 Litre Packs Blue

PriceData har fulgt prisen på Ultra-Sil Pack Cover Small - Fits 30-50 Litre Packs Blue i 177 dage. Laveste pris i perioden er 228,95 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 269 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 251 kr.

Den nuværende pris på 249 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 31 prisændringer for Ultra-Sil Pack Cover Small - Fits 30-50 Litre Packs Blue. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 31 prisændringer for Ultra-Sil Pack Cover Small - Fits 30-50 Litre Packs Blue de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026249 kr
21. maj 2026249,95 kr
9. maj 2026249 kr
2. maj 2026249,95 kr8 kr (3%)
1. maj 2026257,95 kr8 kr (3%)
29. apr. 2026249,95 kr8 kr (3%)
28. apr. 2026257,95 kr8 kr (3%)
21. apr. 2026249,95 kr19,05 kr (7%)
20. apr. 2026269 kr19,05 kr (8%)
18. apr. 2026249,95 kr19,05 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret