Gå til hovedindhold

Sea to Summit Ultra-sil Pack Cover M (50-70 L) (Blå (BLUE))

Sea to SummitRygsækkeEAN: 9327868010325
Pris fra 299 krtil 320 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 21 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 239 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Sea to Summit Ultra-sil Pack Cover M (50-70 L) (Blå (BLUE)) og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 299 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Outdoor i Centrum
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Sea To Summit Pack Cover Royal Blue M 50-70L
299 kr
Til butik
Sea To Summit Pack Cover Royal Blue M 50-70L billede

Produktinformation

Beskyt din rygsæk mod regn og snavs med Sea to Summit Ultra-Sil™ Pack Cover

Produktspecifikationer

Mærke: SeatoSummit
Kategori: Outdoor rygsæk
EAN: 9327868010325
Varenr.: 215-1176
Gå til Friluftsland.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,2
Sea to Summit Ultra-sil Pack Cover M (50-70 L) (Blå (BLUE))
299 kr
Til butik
Sea to Summit Ultra-sil Pack Cover M (50-70 L) (Blå (BLUE)) billede

Produktinformation

Sea to Summit Ultra-Sil Pack Cover M (50 - 70 L) er designet til aktiv brug i skiftende vejrforhold. Det tynde, men slidstærke Ultra-Sil-materiale med vandtæt coating holder rygsækken tør under kraftige regnbyger på længere vandreture. Den elastiske kant...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Spar 25 % på udvalgte mærker med koden: Tillykke1980
Farve: Blå (BLUE)
EAN: 9327868010325
Varenr.: 9327868010325
Gå til Pro Outdoor
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Sea to Summit Ultra-Sil Pack Cover Medium 50-70L, Blue
299,95 kr
Til butik
Sea to Summit Ultra-Sil Pack Cover Medium 50-70L, Blue billede

Produktinformation

Sea to Summit Rygsæk Regnslag Sea to Summit Ultra-Sil Pack Cover X-Small 50-70L, Blue er et vandtæt raincover og regnslag til din rygsæk på 50-70 liter. Ultra-Sil Pack Cover vejer kun 113 gram og fylder ikke meget, så det er perfekt som regnslag til din...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Tilbehør
EAN: 9327868010325
Varenr.: 129-64-0913
Gå til Sportdres Fiskegrej.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Seato Summit Ultra-Sil Cover M Blue
319 kr
Til butik
Gå til Outmore.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ultra-Sil Pack Cover Medium - Fits 50-70 Litre Packs Blue
320 kr
Til butik
Gå til MAXiPRO
TrustScore 4 ud af 53,7
Ultra-Sil Pack Cover Medium - Fits 50-70 Litre Packs Blue
320 kr
Til butik
Gå til Rygsaeksalg.dk
TrustScore 4 ud af 53,6
Ultra-Sil Pack Cover Medium - Fits 50-70 Litre Packs Blue
320 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Ultra-sil Pack Cover M (50-70 L) (Blå (BLUE)) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Sea to Summit Ultra-sil Pack Cover M (50-70 L) (Blå (BLUE)) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Outdoor i Centrum299 kr299 krKøb
2Friluftsland.dk299 kr299 krKøb
3Pro Outdoor299,95 kr299,95 krKøb
4Sportdres Fiskegrej.dk319 kr319 krKøb
5Outmore.dk320 kr320 krKøb
6MAXiPRO320 kr320 krKøb
7Rygsaeksalg.dk320 kr320 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Sea to Summit Ultra-sil Pack Cover M (50-70 L) (Blå (BLUE))

PriceData har fulgt prisen på Sea to Summit Ultra-sil Pack Cover M (50-70 L) (Blå (BLUE)) i 180 dage. Laveste pris i perioden er 239 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 299,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 282 kr.

Den nuværende pris på 299 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Sea to Summit Ultra-sil Pack Cover M (50-70 L) (Blå (BLUE)). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Sea to Summit Ultra-sil Pack Cover M (50-70 L) (Blå (BLUE)) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026299 kr4,05 kr (1%)
28. apr. 2026294,95 kr4,05 kr (1%)
22. apr. 2026299 kr60 kr (25%)
11. apr. 2026239 kr45,95 kr (16%)
10. apr. 2026284,95 kr45,95 kr (19%)
9. apr. 2026239 kr45,95 kr (16%)
30. mar. 2026284,95 kr14,05 kr (5%)
18. mar. 2026299 kr7,05 kr (2%)
3. mar. 2026291,95 kr7,05 kr (2%)
24. feb. 2026299 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret