Gå til hovedindhold

!Kort tilbehør Ultra Pro Mappelommer til Ringbind/3 Huller (Silver) - Plads til 9 kort på hver side. 1 stk. #81442

Pris fra 3,5 krtil 175 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 171,5 kr (98% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1,95 kr 23. maj

Sammenlign priser på Ultra Pro Mappelommer til Ringbind/3 Huller (Silver) - Plads til 9 kort pÃ¥ hver side. 1 stk. #81442 og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3.5 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kelz0r.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Ultra Pro Mappelommer til Ringbind/3 Huller (Silver) - Plads til 9 kort på hver side. 1 stk. #81442
3,5 kr
Til butik
Ultra Pro Mappelommer til Ringbind/3 Huller (Silver) - Plads til 9 kort på hver side. 1 stk. #81442 billede

Produktinformation

Kvalitetslommer fra Ultra Pro.. . Der er plads til 9 kort foran, og 9 kort bagved. Altså 18 pladser i en lomme.. . Denne type mappelommer findes i to versioner: En version med 3 huller til ringe, og en version med 11 huller

Produktspecifikationer

Kategori: Kortmapper
EAN: 0074427814427
Varenr.: 7405
Gå til NextLevelGames.dk
TrustScore 5 ud af 55,0
9-Pocket Silver Series Page - 100 stk - Ultra Pro
175 kr
Til butik
9-Pocket Silver Series Page - 100 stk - Ultra Pro billede

Produktinformation

9-Pocket Silver Series Page - 100 stk - Ultra Pro Sikker beskyttelse til standard størrelse kort som Magic the Gathering og Pokémon, samt Japanese størrelse kort som YuGiOh. De 11 huller gør at siderne passer i næsten alle ringbind.

Produktspecifikationer

Mærke: Blackfire
Kategori: Kortmapper
EAN: 0074427814427
Varenr.: 939

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ultra Pro Mappelommer til Ringbind/3 Huller (Silver) - Plads til 9 kort på hver side. 1 stk. #81442 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ultra Pro Mappelommer til Ringbind/3 Huller (Silver) - Plads til 9 kort pÃ¥ hver side. 1 stk. #81442 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kelz0r.dk3,5 kr3,5 krKøb
2NextLevelGames.dk175 kr175 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ultra Pro Mappelommer til Ringbind/3 Huller (Silver) - Plads til 9 kort på hver side. 1 stk. #81442

PriceData har fulgt prisen på Ultra Pro Mappelommer til Ringbind/3 Huller (Silver) - Plads til 9 kort pÃ¥ hver side. 1 stk. #81442 i 174 dage. Laveste pris i perioden er 1,95 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 175 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 68 kr.

Den nuværende pris på 3,5 kr er 95% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Ultra Pro Mappelommer til Ringbind/3 Huller (Silver) - Plads til 9 kort pÃ¥ hver side. 1 stk. #81442. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Ultra Pro Mappelommer til Ringbind/3 Huller (Silver) - Plads til 9 kort pÃ¥ hver side. 1 stk. #81442 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 20263,5 kr1,55 kr (79%)
23. maj 20261,95 kr173,05 kr (99%)
22. maj 2026175 kr173,05 kr (8874%)
10. maj 20261,95 kr1,05 kr (35%)
7. maj 20263 kr
27. apr. 20263,5 kr125,5 kr (97%)
26. apr. 2026129 kr125,5 kr (3586%)
21. apr. 20263,5 kr171,5 kr (98%)
20. apr. 2026175 kr171,5 kr (4900%)
29. mar. 20263,5 kr125,5 kr (97%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret