Gå til hovedindhold

Ugreen - Trådløs power bank - magnetisk - 10000 mAh - 37 Wh - 20 Watt - 3 A - PD 3.0, PD 2.0, QC 3.0, QC 2.0, Apple 2.4A, USB BC 1.2 (24 pin USB-C) - hvid

UgreenBatteriopladere – genereltEAN: 6941876222087
Pris fra 279 krtil 439 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 160 kr (36% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 208 kr 14. maj

Sammenlign priser på Ugreen - Trådløs power bank - magnetisk - 10000 mAh - 37 Wh - 20 Watt - 3 A - PD 3.0, PD 2.0, QC 3.0, QC 2.0, Apple 2.4A, USB BC 1.2 (24 pin USB-C) - hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 279 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
UGREEN Magnetisk trådløs Powerbank - Beige - 10000 mAh
279 kr
Til butik
UGREEN Magnetisk trådløs Powerbank - Beige - 10000 mAh billede

Produktinformation

Trådløs opladningsstander/strømbank, 10000 mAh, 20 Watt (USB-C), 22,5 Watt (USB-A), 15 Watt (Trådløs) på kabel: USB-C, beige

Produktspecifikationer

Mærke: UGREEN
Kategori: Powerbank
Artikel nr.: 25208
EAN: 6941876222087
Varenr.: 3246240
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ugreen Trådløs power bank 10000mAh 20Watt 1xUSB-C Hvid
315 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ugreen - Trådløs power bank - magnetisk - 10000 mAh - 37 Wh - 20 Watt - 3 A - PD 3.0, PD 2.0, QC 3.0, QC 2.0, Apple 2.4A, USB BC 1.2 (24 pin USB-C) - hvid
349 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ugreen Trådløs power bank 10000mAh 20Watt 1xUSB-C Hvid
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ugreen - Trådløs power bank - magnetisk - 10000 mAh - 37 Wh - 20 Watt - 3 A - PD 3.0, PD 2.0, QC 3.0, QC 2.0, Apple 2.4A, USB BC 1.2 (24 pin USB-C) - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ugreen - Trådløs power bank - magnetisk - 10000 mAh - 37 Wh - 20 Watt - 3 A - PD 3.0, PD 2.0, QC 3.0, QC 2.0, Apple 2.4A, USB BC 1.2 (24 pin USB-C) - hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK279 kr318 krKøb
2CompuMail DK315 kr315 krKøb
3CS MEGASTORE DK349 kr388 krKøb
4Ultrashop439 kr439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ugreen - Trådløs power bank - magnetisk - 10000 mAh - 37 Wh - 20 Watt - 3 A - PD 3.0, PD 2.0, QC 3.0, QC 2.0, Apple 2.4A, USB BC 1.2 (24 pin USB-C) - hvid

PriceData har fulgt prisen på Ugreen - Trådløs power bank - magnetisk - 10000 mAh - 37 Wh - 20 Watt - 3 A - PD 3.0, PD 2.0, QC 3.0, QC 2.0, Apple 2.4A, USB BC 1.2 (24 pin USB-C) - hvid i 181 dage. Laveste pris i perioden er 208 kr (registreret d. 14. maj 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 325 kr.

Den nuværende pris på 279 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 36% den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for Ugreen - Trådløs power bank - magnetisk - 10000 mAh - 37 Wh - 20 Watt - 3 A - PD 3.0, PD 2.0, QC 3.0, QC 2.0, Apple 2.4A, USB BC 1.2 (24 pin USB-C) - hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for Ugreen - Trådløs power bank - magnetisk - 10000 mAh - 37 Wh - 20 Watt - 3 A - PD 3.0, PD 2.0, QC 3.0, QC 2.0, Apple 2.4A, USB BC 1.2 (24 pin USB-C) - hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026279 kr1 kr (0%)
29. maj 2026278 kr1 kr (0%)
22. maj 2026279 kr1 kr (0%)
20. maj 2026278 kr29 kr (12%)
18. maj 2026249 kr39 kr (14%)
17. maj 2026288 kr57 kr (25%)
16. maj 2026231 kr23 kr (11%)
14. maj 2026208 kr76 kr (27%)
9. maj 2026284 kr84 kr (23%)
6. maj 2026368 kr71 kr (16%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret