Gå til hovedindhold

Boligcenter Udtrækkelig Markise Flerfarvet 500 × 300 Cm Stof

BoligcenterMarkiserEAN: 8721158816665
Pris fra 2.499 krtil 3.199 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 700 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Udtrækkelig Markise Flerfarvet 500 × 300 Cm Stof og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2499 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Utrækkelig Markise Flerfarvet 500x300 cm Stof
-27%2.499 kr
Før 3.417 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Utrækkelig Markise Flerfarvet 500x300 cm Stof billede

Produktinformation

Denne udtækkelige solskygge markise er en super praktisk måde at nyde dine udendørsrum om sommeren. Den er lavet af vejrbestandigt stof med en solid aluminiumsramme, der beskytter mod UV-stråler og regn, så du forbliver dækket. Den er perfekt til balkoner, terrasser og haver, og du kan justere skyggen, som du vil, hvilket gør det rigtig hyggeligt i enhver indstilling. Slidstærkt stof: Markisens slidstærke stof giver fantastisk UV-beskyttelse og er vandafvisende, så du er sikret mod sol og regn. Den er bygget til at holde, med livlige farver og en stærk struktur, der holder længe.Justerbart design: Med den udtækkelige funktion kan du tilpasse skyggen til lige den mængde, du ønsker. Du kan styre det manuelt og får total kontrol over din udendørsoplevelse. Den er praktisk i al slags vejr.Robust aluminiumsramme: Den højkvalitets aluminiumsramme holder markisen stabil og holdbar. Den kan klare udendørs forhold, så du kan stole på, at den holder til regn og solskin. Selvom den er hårdfør, ser den virkelig stilfuld ud.Multisæson brug: Designet til sjov udendørs brug, giver denne markise et køligt skyggefuldt sted på varme dage. Den er fleksibel nok til at passe ind i haver, terrasser og balkoner, så du kan få endnu mere glæde af de rum.Let vedligeholdelse: At holde den ren er let. Bare tør stoffet af og støv aluminiumsrammen af. Denne lette vedligeholdelse gør, at den altid ser godt ud med meget lidt indsats fra din side. Farve: FlerfarvetMateriale: StofSamlede dimensioner: 500 x 300 CM (L x B)UV-bestandige materialerSammenrulleligAndetDriftsmekanisme: ManuelLeveringsindhold:1 x Utrækkelig markise Advarsel! Der er en kraftig spænding i fjederen, når der åbnes. Fjern IKKE dette reb, medmindre du har gennemført alle trin i monteringen, alle bolte er fastgjort, og produktet er fastgjort til væ...

Produktspecifikationer

Kategori: Markiser
Vægt: 24.93g
EAN: 8721158816665
Varenr.: 1701668
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Utrækkelig Markise Flerfarvet 500x300 cm Stof
-27%2.520 kr
Før 3.437 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Utrækkelig Markise Flerfarvet 500x300 cm Stof billede

Produktinformation

Denne udtækkelige solskygge markise er en super praktisk måde at nyde dine udendørsrum om sommeren. Den er lavet af vejrbestandigt stof med en solid aluminiumsramme, der beskytter mod UV-stråler og regn, så du forbliver dækket. Den er perfekt til balkoner, terrasser og haver, og du kan justere skyggen, som du vil, hvilket gør det rigtig hyggeligt i enhver indstilling. Slidstærkt stof: Markisens slidstærke stof giver fantastisk UV-beskyttelse og er vandafvisende, så du er sikret mod sol og regn. Den er bygget til at holde, med livlige farver og en stærk struktur, der holder længe.Justerbart design: Med den udtækkelige funktion kan du tilpasse skyggen til lige den mængde, du ønsker. Du kan styre det manuelt og får total kontrol over din udendørsoplevelse. Den er praktisk i al slags vejr.Robust aluminiumsramme: Den højkvalitets aluminiumsramme holder markisen stabil og holdbar. Den kan klare udendørs forhold, så du kan stole på, at den holder til regn og solskin. Selvom den er hårdfør, ser den virkelig stilfuld ud.Multisæson brug: Designet til sjov udendørs brug, giver denne markise et køligt skyggefuldt sted på varme dage. Den er fleksibel nok til at passe ind i haver, terrasser og balkoner, så du kan få endnu mere glæde af de rum.Let vedligeholdelse: At holde den ren er let. Bare tør stoffet af og støv aluminiumsrammen af. Denne lette vedligeholdelse gør, at den altid ser godt ud med meget lidt indsats fra din side. Farve: FlerfarvetMateriale: StofSamlede dimensioner: 500 x 300 CM (L x B)UV-bestandige materialerSammenrulleligAndetDriftsmekanisme: ManuelLeveringsindhold:1 x Utrækkelig markise Advarsel! Der er en kraftig spænding i fjederen, når der åbnes. Fjern IKKE dette reb, medmindre du har gennemført alle trin i monteringen, alle bolte er fastgjort, og produktet er fastgjort til væggen! Advarsel! Vær forsigtig, når du løsner armene, da de er under spænding! En pludselig frigørelse af armen på en foldemarkise kan forårsage skader. Advarsel: Operatørens anvisninger skal læses før brug af produktet. Advarsel: Anvendelse i frostvejr kan beskadige produktet. Til udendørs brug på bygninger og andre konstruktioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Markiser
Størrelse: 500 x 300 cm
Vægt: 24.93g
EAN: 8721158816665
Varenr.: 1701668
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Utrækkelig Markise Flerfarvet 500x300 cm Stof
-27%2.520 kr
Før 3.437 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Utrækkelig Markise Flerfarvet 500x300 cm Stof billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Markiser
Størrelse: 500 x 300 cm
Vægt: 24.93g
EAN: 8721158816665
Varenr.: 1701668
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Udtrækkelig Markise Flerfarvet 500 × 300 Cm Stof
-10%3.199 kr
Før 3.549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udtrækkelig Markise Flerfarvet 500 × 300 Cm Stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udtrækkelig Markise Flerfarvet 500 × 300 Cm Stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK2.499 kr2.499 krKøb
2Livera DK2.520 kr2.589 krKøb
3Vivas DK2.520 kr2.589 krKøb
4BoligRetning3.199 kr3.199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Udtrækkelig Markise Flerfarvet 500 × 300 Cm Stof

PriceData har fulgt prisen på Udtrækkelig Markise Flerfarvet 500 × 300 Cm Stof i 143 dage. Laveste pris i perioden er 2.499 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 2.609 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.594 kr.

Den nuværende pris på 2.499 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Udtrækkelig Markise Flerfarvet 500 × 300 Cm Stof. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Udtrækkelig Markise Flerfarvet 500 × 300 Cm Stof de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 20262.499 kr110 kr (4%)
4. feb. 20262.609 kr10 kr (0%)
2. feb. 20262.599 kr10 kr (0%)
1. feb. 20262.609 kr10 kr (0%)
31. jan. 20262.599 kr10 kr (0%)
29. jan. 20262.609 kr10 kr (0%)
28. jan. 20262.599 kr10 kr (0%)
22. jan. 20262.609 kr10 kr (0%)
20. jan. 20262.599 kr10 kr (0%)
17. jan. 20262.609 kr10 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret