Gå til hovedindhold

Boligcenter Udtrækkelig Markise Blå Og Hvid 400 X 200 Cm - Blå og hvid (hvid ramme) / 4 x 2 m / Manuel

BoligcenterMarkiserEAN: 8721158801241
Pris fra 1.999 krtil 2.999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.000 kr (33% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.809 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Udtrækkelig Markise Blå Og Hvid 400 X 200 Cm - Blå og hvid (hvid ramme) / 4 x 2 m / Manuel og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1999 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Utrækkelig Markise Blå og Hvid 400 x 200 cm
-17%1.999 kr
Før 2.414 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Utrækkelig Markise Blå og Hvid 400 x 200 cm billede

Produktinformation

Denne udtrækkelige markise tilføjer en trendy stemning og fantastisk funktionalitet til din have eller terrasse. Den giver justerbar skygge, perfekt til alle årstider. Med sit stilrene og minimalistiske design passer den ind i moderne udendørsområder, da den kombinerer flot udseende med praktisk funktionalitet for at forbedre din komfort og fornøjelse. Det er præcis, hvad du har brug for på solrige terrasser, da den fungerer som en super skyggekilde på de dovne sommerdage. Udtækkeligt Design Juster skyggen nemt, når du har brug for det, så du altid er komfortabel og beskyttet mod solen. Designet er alsidigt og passer til ethvert sted i dit udendørsområde.Vejrbestandige Materialer Bygget solidt med en aluminiumsramme og polyesterstof, klarer denne markise al slags vejr. Dens vandafvisende polyester holder dig tør og komfortabel, selv når det regner lidt.Moderne Udseende Dens rene linjer og enkle detaljer giver den et stilet moderne look, der går godt med enhver udendørs dekoration. Den ser ikke bare godt ud, men smelter også perfekt ind med alt, hvad du har gang i på din terrasse eller i din have.Justerbar Skyggeløsning Den er perfekt til at få den mængde skygge, du ønsker. Uanset om du nyder en stille eftermiddag eller holder fest, kan du nemt justere dækningen, så stemningen er behagelig hele dagen.Nem Pleje For at holde din markise i god stand, bør du bruge et beskyttende cover, når den ikke er i brug. Dette enkle skridt hjælper med at bevare dens udseende og funktion i lang tid. Farve: Blå og hvidMateriale: Polyester og aluminiumSamlede dimensioner: 400 x 200 CM (L x B)SammenrulleligSlidstærkMonteringstype: VægmonteretForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Utrækkelig markise Advarsel! Der er en kraftig spænding i fjederen, når der åbnes. Fjern IKKE dette reb, medmindre du har g...

Produktspecifikationer

Kategori: Markiser
Vægt: 21.23g
EAN: 8721158801241
Varenr.: 1712498
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Utrækkelig Markise Blå og Hvid 400 x 200 cm
-17%2.019 kr
Før 2.434 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Utrækkelig Markise Blå og Hvid 400 x 200 cm billede

Produktinformation

Denne udtrækkelige markise tilføjer en trendy stemning og fantastisk funktionalitet til din have eller terrasse. Den giver justerbar skygge, perfekt til alle årstider. Med sit stilrene og minimalistiske design passer den ind i moderne udendørsområder, da den kombinerer flot udseende med praktisk funktionalitet for at forbedre din komfort og fornøjelse. Det er præcis, hvad du har brug for på solrige terrasser, da den fungerer som en super skyggekilde på de dovne sommerdage. Udtækkeligt Design Juster skyggen nemt, når du har brug for det, så du altid er komfortabel og beskyttet mod solen. Designet er alsidigt og passer til ethvert sted i dit udendørsområde.Vejrbestandige Materialer Bygget solidt med en aluminiumsramme og polyesterstof, klarer denne markise al slags vejr. Dens vandafvisende polyester holder dig tør og komfortabel, selv når det regner lidt.Moderne Udseende Dens rene linjer og enkle detaljer giver den et stilet moderne look, der går godt med enhver udendørs dekoration. Den ser ikke bare godt ud, men smelter også perfekt ind med alt, hvad du har gang i på din terrasse eller i din have.Justerbar Skyggeløsning Den er perfekt til at få den mængde skygge, du ønsker. Uanset om du nyder en stille eftermiddag eller holder fest, kan du nemt justere dækningen, så stemningen er behagelig hele dagen.Nem Pleje For at holde din markise i god stand, bør du bruge et beskyttende cover, når den ikke er i brug. Dette enkle skridt hjælper med at bevare dens udseende og funktion i lang tid. Farve: Blå og hvidMateriale: Polyester og aluminiumSamlede dimensioner: 400 x 200 CM (L x B)SammenrulleligSlidstærkMonteringstype: VægmonteretForsamling krævet: JaLeveringsindhold:1 x Utrækkelig markise Advarsel! Der er en kraftig spænding i fjederen, når der åbnes. Fjern IKKE dette reb, medmindre du har gennemført alle trin i monteringen, alle bolte er fastgjort, og produktet er fastgjort til væggen! Advarsel! Vær forsigtig, når du løsner armene, da de er under spænding! En pludselig frigørelse af armen på en foldemarkise kan forårsage skader. Advarsel: Operatørens anvisninger skal læses før brug af produktet. Advarsel: Anvendelse i frostvejr kan beskadige produktet. Til udendørs brug på bygninger og andre konstruktioner.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Markiser
Størrelse: 400 x 200 cm
Vægt: 21.23g
EAN: 8721158801241
Varenr.: 1712498
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Utrækkelig Markise Blå og Hvid 400 x 200 cm
-17%2.019 kr
Før 2.434 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Utrækkelig Markise Blå og Hvid 400 x 200 cm billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Markiser
Størrelse: 400 x 200 cm
Vægt: 21.23g
EAN: 8721158801241
Varenr.: 1712498
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Udtrækkelig Markise Blå Og Hvid 400 X 200 Cm - Blå og hvid (hvid ramme) / 4 x 2 m / Manuel
2.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udtrækkelig Markise Blå Og Hvid 400 X 200 Cm - Blå og hvid (hvid ramme) / 4 x 2 m / Manuel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udtrækkelig Markise Blå Og Hvid 400 X 200 Cm - Blå og hvid (hvid ramme) / 4 x 2 m / Manuel koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK1.999 kr1.999 krKøb
2Livera DK2.019 kr2.088 krKøb
3Vivas DK2.019 kr2.088 krKøb
4BoligRetning2.999 kr2.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Udtrækkelig Markise Blå Og Hvid 400 X 200 Cm - Blå og hvid (hvid ramme) / 4 x 2 m / Manuel

PriceData har fulgt prisen på Udtrækkelig Markise Blå Og Hvid 400 X 200 Cm - Blå og hvid (hvid ramme) / 4 x 2 m / Manuel i 45 dage. Laveste pris i perioden er 1.809 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 2.099 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.977 kr.

Den nuværende pris på 1.999 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 1 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Udtrækkelig Markise Blå Og Hvid 400 X 200 Cm - Blå og hvid (hvid ramme) / 4 x 2 m / Manuel. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Udtrækkelig Markise Blå Og Hvid 400 X 200 Cm - Blå og hvid (hvid ramme) / 4 x 2 m / Manuel de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 20261.999 kr100 kr (5%)
11. maj 20262.099 kr100 kr (5%)
5. maj 20261.999 kr190 kr (11%)
20. apr. 20261.809 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret