Gå til hovedindhold

Plus Udløbsroset 5 polet grå Polyamid halogenfri

PlusLampeudtagEAN: 5703302082068
Pris fra 76,25 krtil 83 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 6,75 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 47 kr 27. maj

Sammenlign priser på Udløbsroset 5 polet grå Polyamid halogenfri og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 76.25 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Udløbsroset 5-pol. grå
76,25 kr
Til butik
Udløbsroset 5-pol. grå billede

Produktinformation

Udløbsroset 5-polet gråPolyamid, halogenfri

Produktspecifikationer

Mærke: Plus
Kategori: lampeudtag
EAN: 5703302082068
Varenr.: 0820100012
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Udløbsroset 5 polet grå Polyamid halogenfri
83 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udløbsroset 5 polet grå Polyamid halogenfri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udløbsroset 5 polet grå Polyamid halogenfri koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MaintainIt76,25 kr76,25 krKøb
2CS MEGASTORE DK83 kr122 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Udløbsroset 5 polet grå Polyamid halogenfri

PriceData har fulgt prisen på Udløbsroset 5 polet grå Polyamid halogenfri i 82 dage. Laveste pris i perioden er 47 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 93 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 64 kr.

Den nuværende pris på 76,25 kr er 19% over normalprisen. Prisen er steget 12% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Udløbsroset 5 polet grå Polyamid halogenfri. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Udløbsroset 5 polet grå Polyamid halogenfri de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202676,25 kr29,25 kr (62%)
27. maj 202647 kr21,03 kr (31%)
26. maj 202668,03 kr5,03 kr (8%)
23. maj 202663 kr5,03 kr (7%)
22. maj 202668,03 kr5,03 kr (8%)
13. maj 202663 kr11 kr (21%)
8. maj 202652 kr16,03 kr (24%)
7. maj 202668,03 kr16,03 kr (31%)
30. apr. 202652 kr16,03 kr (24%)
29. apr. 202668,03 kr16,03 kr (31%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret