Gå til hovedindhold

Boligcenter Borddække Ensfarvet Stof - 82 x 82 x 15 cm / 210D Oxford stof

BoligcenterHavemøbler – overtrækEAN: 8721158687760
Pris fra 146 krtil 299 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 153 kr (51% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 140 kr 19. apr.

Sammenlign priser på Borddække Ensfarvet Stof - 82 x 82 x 15 cm / 210D Oxford stof og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 146 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til DesignShoppen
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Borddække Ensfarvet Sort 82 x 82 x 15 cm Stof
-25%146 kr
Før 195 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Borddække Ensfarvet Sort 82 x 82 x 15 cm Stof billede

Produktinformation

Borddækken med bærepose er et moderne firkantet tekstil, der kombinerer stil og funktionalitet. Det er designet til brug både indendørs og udendørs og tilføjer en sofistikeret stemning til haver og terrasser, samtidig med at det beskytter dine borde mod v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: vidaXL
Kategori: Overtræk til havemøbler
EAN: 8721158687760
Varenr.: 9909443199305
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Udendørs møbelovertræk 82 x 82 x 15 cm 210D Oxford Stof
-20%149 kr
Før 187 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Udendørs møbelovertræk 82 x 82 x 15 cm 210D Oxford Stof billede

Produktinformation

Tjek denne udendørs borddækning til rektangulære borde. Det er et smart tilbehør, der beskytter dine udendørsmøbler, mens det ser stilfuldt ud. Perfekt til dem der gerne vil holde tingene pæne og fashionable, hjælper denne dækning med at beskytte mod dårligt vejr og tilføjer et flot look, der passer ind i enhver have eller terrasse. Forestil dig at slappe af udenfor, med visheden om at dine flotte møbler er sikre takket være det gode materiale, der kombinerer både funktionalitet og flot udseende. Vandtæt Oxford-stof Dækningen er lavet af Oxford-stof, der er kendt for at være vandtæt og slidstærkt. Materialets styrke sikrer, at den holder længe, og den glatte finish tilføjer et flot look, der passer til ethvert udendørs rum.Moderne stil Dækningen har et moderne design med et stilrent udseende, der passer godt til moderne udendørs indretninger. Den er enkel, men effektiv, og giver både stil og praktikalitet.Rektangulær form Denne dækning er lavet til rektangulære borde, så dit bord er fuldstændigt beskyttet og holder sit udseende i lang tid. Den passer præcist uden flagende kanter.Plejeinstruktioner For at få dækningen til at holde længere, så brug den, når dine møbler ikke er i brug. Regelmæssig vedligeholdelse hjælper med at bevare dens beskyttende egenskaber og giver ro i sindet.Udendørs brug Perfekt til haver og terrasser, denne dækning modstår elementerne og forbedrer din udendørs livsstil. Den kombinerer funktionalitet med let stil og forvandler kedelige udendørs rum til noget særligt. Materiale: 210d oxford stofSamlede dimensioner: 82 x 82 x 15 CM (L x B x H)Vandtætte materialerIndendørs / udendørs: Kun udendørsLeveringsindhold:1 x Udendørs Møbel Cover...

Produktspecifikationer

Kategori: Møbelovertræk
Vægt: 0.32g
EAN: 8721158687760
Varenr.: 1752634
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Udendørs møbelovertræk 82 x 82 x 15 cm 210D Oxford Stof
-18%170 kr
Før 207 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Udendørs møbelovertræk 82 x 82 x 15 cm 210D Oxford Stof billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Møbelovertræk
Vægt: 0.32g
EAN: 8721158687760
Varenr.: 1752634
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Udendørs møbelovertræk 82 x 82 x 15 cm 210D Oxford Stof
-18%170 kr
Før 207 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Borddække Ensfarvet Stof - 82 x 82 x 15 cm / 210D Oxford stof
299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Borddække Ensfarvet Stof - 82 x 82 x 15 cm / 210D Oxford stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Borddække Ensfarvet Stof - 82 x 82 x 15 cm / 210D Oxford stof koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1DesignShoppen146 kr146 krKøb
2Boligcenter DK149 kr149 krKøb
3Livera DK170 kr239 krKøb
4Vivas DK170 kr239 krKøb
5BoligRetning299 kr299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Borddække Ensfarvet Stof - 82 x 82 x 15 cm / 210D Oxford stof

PriceData har fulgt prisen på Borddække Ensfarvet Stof - 82 x 82 x 15 cm / 210D Oxford stof i 142 dage. Laveste pris i perioden er 95 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 146 kr.

Den nuværende pris på 146 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Borddække Ensfarvet Stof - 82 x 82 x 15 cm / 210D Oxford stof. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Borddække Ensfarvet Stof - 82 x 82 x 15 cm / 210D Oxford stof de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026146 kr3 kr (2%)
25. maj 2026149 kr3 kr (2%)
23. maj 2026146 kr3 kr (2%)
22. maj 2026149 kr3 kr (2%)
20. maj 2026146 kr
16. maj 2026145,86 kr5,86 kr (4%)
19. apr. 2026140 kr19 kr (12%)
18. apr. 2026159 kr19 kr (14%)
17. apr. 2026140 kr19 kr (12%)
16. apr. 2026159 kr19 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret