Gå til hovedindhold

Udendørskrukker og potter sæt 2 stk House Doctor Gard grå - frostsikre fiberler med betonfinish Ø50×H55 cm

House DoctorHavemøblerEAN: 5707644468627
Pris fra 1.399 krtil 1.800 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 401 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.316,95 kr 2. maj

Sammenlign priser på Udendørskrukker og potter sæt 2 stk House Doctor Gard grå - frostsikre fiberler med betonfinish Ø50×H55 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1399 kr. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
House Doctor - Urtepotte sæt 2 stk. Ø40+Ø50 cm, Gard, Grå
-22%1.399 kr
Før 1.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
House Doctor - Urtepotte sæt 2 stk. Ø40+Ø50 cm, Gard, Grå billede

Produktinformation

Naturlige materialer og overflader hitter! Disse flotte potter fra House Doctor er lavet af fiberler med en flot betonfinish. De er perfekte til dine udendørsplanter. Potternes fine grå farve passer godt til grønne planter. Brug dem, når du vil skabe en h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Alle produkter (Lagerbeholdning er større end 1)
EAN: 5707644468627
Varenr.: 41104126705815
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
House Doctor Gard blomsterkrukke sæt af 2 Grå
-10%1.620 kr
Før 1.800 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Udendørskrukker og potter sæt 2 stk House Doctor Gard grå - frostsikre fiberler med betonfinish Ø50×H55 cm
1.699 kr
Til butik
Udendørskrukker og potter sæt 2 stk House Doctor Gard grå - frostsikre fiberler med betonfinish Ø50×H55 cm billede

Produktinformation

House Doctor præsenterer den elegante Gard serie med deres udendørskrukker, der måler 50x55 cm. Disse krukker er fremstillet af 100% fiberler og har en smuk betonfinish, som giver dem et moderne og stilfuldt udseende. Deres diskrete grå farve komplementer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: House Doctor
Kategori: Udendørskrukker og potter
Farve: Grå
EAN: 5707644468627
Varenr.: 21593
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
House Doctor - Urtepotte, Gard, Grå 2 stk
1.800 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udendørskrukker og potter sæt 2 stk House Doctor Gard grå - frostsikre fiberler med betonfinish Ø50×H55 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Udendørskrukker og potter sæt 2 stk House Doctor Gard grå - frostsikre fiberler med betonfinish Ø50×H55 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven1.399 kr1.399 krKøb
2KitchenTime DK1.620 kr1.620 krKøb
3Likehome.dk1.699 kr1.699 krKøb
4Rikki Tikki Shop1.800 kr1.800 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Udendørskrukker og potter sæt 2 stk House Doctor Gard grå - frostsikre fiberler med betonfinish Ø50×H55 cm

PriceData har fulgt prisen på Udendørskrukker og potter sæt 2 stk House Doctor Gard grå - frostsikre fiberler med betonfinish Ø50×H55 cm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 1.259 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 1.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.392 kr.

Den nuværende pris på 1.399 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 32 prisændringer for Udendørskrukker og potter sæt 2 stk House Doctor Gard grå - frostsikre fiberler med betonfinish Ø50×H55 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 32 prisændringer for Udendørskrukker og potter sæt 2 stk House Doctor Gard grå - frostsikre fiberler med betonfinish Ø50×H55 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20261.399 kr67,73 kr (5%)
31. maj 20261.331,27 kr8,58 kr (1%)
30. maj 20261.322,69 kr1,11 kr (0%)
29. maj 20261.323,8 kr
28. maj 20261.324,3 kr74,7 kr (5%)
27. maj 20261.399 kr49 kr (4%)
7. maj 20261.350 kr24,28 kr (2%)
6. maj 20261.325,72 kr1,21 kr (0%)
4. maj 20261.326,93 kr4,77 kr (0%)
3. maj 20261.322,16 kr5,21 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret