Gå til hovedindhold

Ubiquiti USW Flex XG - Switch - Administreret - 4 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T + 1 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+

UbiquitiHubs og switchesEAN: 0810010075864
Pris fra 2.205 krtil 2.690 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 485 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.169 kr 5. mar.

Sammenlign priser på Ubiquiti USW Flex XG - Switch - Administreret - 4 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T + 1 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2205 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti USW Flex XG Switch 5-porte 10 Gigabit PoE+
2.205 kr
Til butik
Ubiquiti USW Flex XG Switch 5-porte 10 Gigabit PoE+ billede

Produktinformation

Ubiquiti USW Flex XG - Switch - Administreret - 4 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T + 1 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+

Produktspecifikationer

Artikel nr.: USW-FLEX-XG
EAN: 0810010075864
Varenr.: 998892055
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti USW Flex XG - Switch - Administreret - 4 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T + 1 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+
2.380 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Ubiquiti USW Flex XG Switch 5-porte 10 Gigabit PoE+
2.455 kr
Til butik
Ubiquiti USW Flex XG Switch 5-porte 10 Gigabit  PoE+ billede

Produktinformation

Bredd: 18.5 cm, Djup: 13.5 cm, Effekt: DC 5 V - 5 A, Funktioner: Nivå 2-växling, fast programvara kan uppdateras, monterbar på vägg, plasthölje, återställningsknapp, 12KV ESD-skydd (kontakturladdning), 16KV ESD-skydd (luftrumsurladdning), Gränssnitt: 1 x 10/100/1000 Base-T RJ-45 PoE+ | 4 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T RJ-45, Höjd: 3.2 cm, Inkluderade tillbehör: Väggmonteringssats, Luftfuktighet vid drift: 10 - 90 % (icke-kondenserade), Max temperatur vid drift: 45 °C, Min temperatur vid drift: -5 °C, Modell: Skrivbordsmodell, Nätdel: Extern strömadapter, Nätspänning: AC 90-264 V, PoE (Power Over Ethernet): PoE+, Portar: 4 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T + 1 x 10/100/1000 (PoE+), Prestanda: Ickeblockerande omkopplingsgenomströmning: 41 Gbps | Växlingskapacitet: 82 Gbps | Vidarebefordringsfrekvens: 61.012 Mpps, Standarder som följs: IC, FCC, Statusindikatorer: Strömförsörjning, status, länk/akvititet, Typ av enhet: Switch - 5 portar - Administrerad, Undertyp: 10 Gigabit Ethernet, Vikt: 1.2 kg.

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Switches
EAN: 0810010075864
Varenr.: C67431
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Switch Flex 10 GbE
2.463 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti UniFi Switch Flex XG - GEEKD.dk
2.490 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksswitch Ubiquiti USW Flex XG - 5 porte 10 Gigabit med PoE+
-4%2.599 kr
Før 2.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti USW Flex XG Switch 5-porte 10 Gigabit PoE+
2.599 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksswitch Ubiquiti USW Flex XG - 5 porte 10 Gigabit med PoE+
-4%2.619 kr
Før 2.719 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Flex Xg Switch
-0%2.686 kr
Før 2.686,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Ubiquiti Switch Flex XG
2.690 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti USW Flex XG - Switch - Administreret - 4 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T + 1 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti USW Flex XG - Switch - Administreret - 4 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T + 1 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.205 kr2.205 krKøb
2CS MEGASTORE DK2.380 kr2.380 krKøb
3Teknikproffset DK2.455 kr2.514 krKøb
4Proshop DK2.463 kr2.463 krKøb
5Geekd2.490 kr2.490 krKøb
6Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
7Ultrashop2.599 kr2.599 krKøb
8Vivas DK2.619 kr2.688 krKøb
9Dustin DK2.686 kr2.772,25 krKøb
10Komplett DK2.690 kr2.690 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti USW Flex XG - Switch - Administreret - 4 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T + 1 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti USW Flex XG - Switch - Administreret - 4 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T + 1 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ i 171 dage. Laveste pris i perioden er 1.964 kr (registreret d. 4. februar 2026), højeste er 2.317 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.199 kr.

Den nuværende pris på 2.205 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 52 prisfald og 36 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 89 prisændringer for Ubiquiti USW Flex XG - Switch - Administreret - 4 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T + 1 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 89 prisændringer for Ubiquiti USW Flex XG - Switch - Administreret - 4 x 100/1000/2.5G/5G/10GBase-T + 1 x 10/100/1000 (PoE+) - desktop - PoE+ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.205 kr47 kr (2%)
26. maj 20262.252 kr65 kr (3%)
23. maj 20262.317 kr82 kr (4%)
6. maj 20262.235 kr71 kr (3%)
30. apr. 20262.306 kr24 kr (1%)
29. apr. 20262.282 kr6 kr (0%)
28. apr. 20262.288 kr74 kr (3%)
27. apr. 20262.214 kr12 kr (1%)
26. apr. 20262.226 kr56 kr (2%)
25. apr. 20262.282 kr76 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret