Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi U7 Pro XGS - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - væg/loftsmonterbar

UbiquitiHovedtelefonerEAN: 0810177162131
Pris fra 2.311 krtil 2.749 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 438 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.174 kr 18. apr.

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi U7 Pro XGS - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - væg/loftsmonterbar og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2311 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi U7 Pro Xgs Sort
-0%2.311 kr
Før 2.311,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ubiquiti Unifi U7 Pro Xgs Sort billede

Produktinformation

Højtydende WiFi 7-adgangspunkt med 10 Gigabit Nyt industrielt design Dedikeret radio til spektrumanalyse Drevet med PoE+ 4x4 på 5 GHz og 2x2 på 2,4/6 GHz

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Access points
Artikel nr.: U7-Pro-XGS-B
EAN: 0810177162131
Varenr.: 5020054777
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi U7 Pro XGS Trådløs forbindelse Wi-Fi 7 Sort
2.367 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi U7 Pro XGS - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - væg/loftsmonterbar
2.404 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Access Point U7 Pro XGS Black
2.453 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ubiquiti UniFi U7 Pro XGS - access point 2,4/5/6 GHz, 8,6 Gbit/s, PoE++, sort
-7%2.599 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti UniFi U7 Pro XGS - access point 2,4/5/6 GHz, 8,6 Gbit/s, PoE++, sort
-7%2.619 kr
Før 2.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UniFi U7 Pro XGS Trådløs forbindelse Wi-Fi 7 Sort
2.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi U7 Pro XGS - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - væg/loftsmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi U7 Pro XGS - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - væg/loftsmonterbar koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK2.311 kr2.397,25 krKøb
2CompuMail DK2.367 kr2.367 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.404 kr2.404 krKøb
4Proshop DK2.453 kr2.453 krKøb
5Boligcenter DK2.599 kr2.599 krKøb
6Vivas DK2.619 kr2.698 krKøb
7Ultrashop2.749 kr2.749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi U7 Pro XGS - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - væg/loftsmonterbar

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi U7 Pro XGS - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - væg/loftsmonterbar i 182 dage. Laveste pris i perioden er 2.174 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 2.343 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.271 kr.

Den nuværende pris på 2.311 kr er 2% over normalprisen. Der er registreret 48 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for Ubiquiti UniFi U7 Pro XGS - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - væg/loftsmonterbar. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for Ubiquiti UniFi U7 Pro XGS - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 7 - Wi-Fi 7 - 2.4 GHz, 5 GHz, 6 GHz - væg/loftsmonterbar de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. maj 20262.311 kr4 kr (0%)
29. apr. 20262.307 kr25 kr (1%)
28. apr. 20262.282 kr11 kr (0%)
27. apr. 20262.293 kr11 kr (0%)
26. apr. 20262.282 kr1 kr (0%)
25. apr. 20262.281 kr12 kr (1%)
24. apr. 20262.293 kr11 kr (0%)
22. apr. 20262.282 kr21 kr (1%)
21. apr. 20262.303 kr129 kr (6%)
18. apr. 20262.174 kr13 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret