Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 8 m - 3 mm - CAT 6 - booted - sort

UbiquitiNetværkskablerEAN: 0810010071538
Pris fra 61 krtil 149 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 88 kr (59% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 58 kr 15. maj

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 8 m - 3 mm - CAT 6 - booted - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 61 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Patch Cable Black 8 m - Sort - 8m
61 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi Patch Cable Black 8 m - Sort - 8m billede

Produktinformation

Patchkabel, RJ-45 (han) til RJ-45 (han), 8 m, 3 mm, CAT 6, booted, sort

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Netvaerkskabel
Artikel nr.: U-Cable-Patch-8M-RJ45-BK
EAN: 0810010071538
Varenr.: 2912535
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 8 m - 3 mm - CAT 6 - booted - sort
63,04 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi CAT 6 8m Patchkabel Sort
82 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UniFi Ethernet Patch Cable
119 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Ethernet Patch Rj-45 Cat 6 8m Sort
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 8 m - 3 mm - CAT 6 - booted - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 8 m - 3 mm - CAT 6 - booted - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK61 kr100 krKøb
2CS MEGASTORE DK63,04 kr102,04 krKøb
3CompuMail DK82 kr82 krKøb
4Ultrashop119 kr119 krKøb
5Dustin DK149 kr235,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 8 m - 3 mm - CAT 6 - booted - sort

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 8 m - 3 mm - CAT 6 - booted - sort i 147 dage. Laveste pris i perioden er 56 kr (registreret d. 1. februar 2026), højeste er 62 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 60 kr.

Den nuværende pris på 61 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Ubiquiti UniFi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 8 m - 3 mm - CAT 6 - booted - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Ubiquiti UniFi - Patchkabel - RJ-45 (han) til RJ-45 (han) - 8 m - 3 mm - CAT 6 - booted - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 202661 kr2 kr (3%)
28. maj 202659 kr2 kr (3%)
26. maj 202661 kr2 kr (3%)
23. maj 202659 kr2 kr (3%)
21. maj 202661 kr2 kr (3%)
17. maj 202659 kr1 kr (2%)
15. maj 202658 kr1 kr (2%)
14. maj 202659 kr1 kr (2%)
12. maj 202658 kr1 kr (2%)
11. maj 202659 kr1 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret