Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi G4 Instant PoE Adapter Kabel - Hvid - 4,5 meter USB Kabler - GEEKD.dk

UbiquitiSystem- og strømkablerEAN: 0810084690871
Pris fra 186 krtil 253 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 67 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 169 kr 19. maj

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi G4 Instant PoE Adapter Kabel - Hvid - 4,5 meter USB Kabler - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 186 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti G4 Instant USB Type-C kabel 4.5m Hvid
186 kr
Til butik
Ubiquiti G4 Instant USB Type-C kabel 4.5m Hvid billede

Produktinformation

Ubiquiti G4 Instant - USB-kabel - USB-C (han) til USB-C (han) - 4.5 m - kun POE, flettet kobber - hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UACC-G4-INS-Cable-USB-4.5M
EAN: 0810084690871
Varenr.: 1001133142
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
USB-C kabel 4,5 m - Ubiquiti - USB-C til USB-C, hvid
-5%209 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
USB-C kabel 4,5 m - Ubiquiti - USB-C til USB-C, hvid billede

Produktinformation

Ubiquiti G4 Instant - USB-kabel - 24 pin USB-C (han) til 24 pin USB-C (han) - 4.5 m - kun POE, flettet kobber - hvidGenereltAWG American Wire Gauge: 24/30Egenskaber: Kun POE, flettet kobberFarve: HvidKappemateriale: Thermoplastiske elastomer (TPE)Længde: 4.5 mTeknologi: Afskærmet parsnoet (STP)Type: USB Type-C kabelVægt: 117 gYdre diameter: 3.5 mmForbindelseForbindelsesled: 24 pin USB-C - hanStikforbindelse (anden ende): 24 pin USB-C - hanDiverseOverensstemmelsesstandarder: VW-1 (UL1581)...

Produktspecifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Kabler
Vægt: 0.15g
EAN: 0810084690871
Varenr.: 1809255
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi G4 Instant Poe-to-usb Cable 4.5m Usb-c Usb-c Hvid
219 kr
Til butik
Ubiquiti Unifi G4 Instant Poe-to-usb Cable 4.5m Usb-c Usb-c Hvid billede

Produktinformation

4,5 m rækkevidde gør placering af enheder enklere, muliggør PoE-til-USB-installationer Lige og vinklede USB-C-ender passer i snævre porte og besværlige føringer TPE-mantel og kobberledere leverer holdbar, fleksibel strøm- og dataoverførsel Stikafskærmning og kobberkontakter reducerer interferens, holder signalet stabil CE-, FCC- og IC-certificeringer understøtter compliance i professionelle installationer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Andet tilbehør
Artikel nr.: UACC-G4-INS-Cable-USB-4.5M
EAN: 0810084690871
Varenr.: 5020022339
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
USB-C kabel 4,5 m - Ubiquiti - USB-C til USB-C, hvid
-4%229 kr
Før 239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti UniFi G4 Instant PoE Adapter Kabel - Hvid - 4,5 meter USB Kabler - GEEKD.dk
235 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti G4 Instant USB Type-C kabel 4.5m Hvid
239 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti G4 Instant
253 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi G4 Instant PoE Adapter Kabel - Hvid - 4,5 meter USB Kabler - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi G4 Instant PoE Adapter Kabel - Hvid - 4,5 meter USB Kabler - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK186 kr186 krKøb
2Boligcenter DK209 kr209 krKøb
3Dustin DK219 kr305,25 krKøb
4Vivas DK229 kr298 krKøb
5Geekd235 kr235 krKøb
6Ultrashop239 kr239 krKøb
7Proshop DK253 kr292 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi G4 Instant PoE Adapter Kabel - Hvid - 4,5 meter USB Kabler - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi G4 Instant PoE Adapter Kabel - Hvid - 4,5 meter USB Kabler - GEEKD.dk i 183 dage. Laveste pris i perioden er 169 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 219 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 183 kr.

Den nuværende pris på 186 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Ubiquiti UniFi G4 Instant PoE Adapter Kabel - Hvid - 4,5 meter USB Kabler - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Ubiquiti UniFi G4 Instant PoE Adapter Kabel - Hvid - 4,5 meter USB Kabler - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 2026186 kr17 kr (10%)
19. maj 2026169 kr5 kr (3%)
1. maj 2026174 kr3 kr (2%)
29. apr. 2026171 kr1 kr (1%)
28. apr. 2026172 kr2 kr (1%)
15. mar. 2026174 kr4 kr (2%)
13. mar. 2026178 kr4 kr (2%)
11. mar. 2026174 kr1 kr (1%)
9. mar. 2026173 kr1 kr (1%)
8. mar. 2026174 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret