Gå til hovedindhold

Ubiquiti Unifi Ethernet Patch Rj-45 Cat 6 3m Sort

UbiquitiNetværkskablerEAN: 0810010071514
Pris fra 39 krtil 125 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 86 kr (69% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 33 kr 3. mar.

Sammenlign priser på Ubiquiti Unifi Ethernet Patch Rj-45 Cat 6 3m Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Patch Cable Black 3 m - Sort - 3m
39 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi Patch Cable Black 3 m - Sort - 3m billede

Produktinformation

Patchkabel, RJ-45 (han) til RJ-45 (han), 3 m, 3 mm, CAT 6, booted, sort

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Netvaerkskabel
Artikel nr.: U-Cable-Patch-3M-RJ45-BK
EAN: 0810010071514
Varenr.: 2912530
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi CAT 6 3m Patchkabel Sort
54 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UniFi Ethernet Patch Cable
69 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi Ethernet Patch Cable billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi Ethernet Patch Cable Varenummer: U-CABLE-PATCH-3M-RJ45-BK Ubiquiti UniFi Ethernet Patch Cable er et højtydende netværkskabel, designet til at sikre hurtig og pålidelig dataoverførsel. Med en længde på 3 meter og elegante sorte farve passer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Netværkskabler (RJ45)
EAN: 0810010071514
Varenr.: 55115
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Ethernet Patch Rj-45 Cat 6 3m Sort
125 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Unifi Ethernet Patch Rj-45 Cat 6 3m Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Unifi Ethernet Patch Rj-45 Cat 6 3m Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK39 kr78 krKøb
2CompuMail DK54 kr54 krKøb
3Ultrashop69 kr69 krKøb
4Dustin DK125 kr211,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti Unifi Ethernet Patch Rj-45 Cat 6 3m Sort

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti Unifi Ethernet Patch Rj-45 Cat 6 3m Sort i 182 dage. Laveste pris i perioden er 31 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 69 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 40 kr.

Den nuværende pris på 39 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 31 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 74 prisændringer for Ubiquiti Unifi Ethernet Patch Rj-45 Cat 6 3m Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 74 prisændringer for Ubiquiti Unifi Ethernet Patch Rj-45 Cat 6 3m Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
26. maj 202639 kr1 kr (3%)
22. maj 202640 kr1 kr (2%)
18. maj 202641 kr1 kr (2%)
15. maj 202642 kr1 kr (2%)
10. maj 202643 kr1 kr (2%)
6. maj 202644 kr1 kr (2%)
2. maj 202645 kr1 kr (2%)
28. apr. 202646 kr1 kr (2%)
25. apr. 202647 kr1 kr (2%)
23. apr. 202648 kr2 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret