Gå til hovedindhold

Ubiquiti UniFi Door Hub Mini - Adgangskontrol - kablet - Gigabit Ethernet

UbiquitiCentral styring af hjemmetEAN: 0810084698839
Pris fra 812 krtil 1.171 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 359 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ubiquiti UniFi Door Hub Mini - Adgangskontrol - kablet - Gigabit Ethernet og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 812 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi Door Hub Mini Adgangskontrol
812 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi Door Hub Mini Adgangskontrol billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi Door Hub Mini - Adgangskontrol - kablet - Gigabit Ethernet

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UA-HUB-DOOR-MINI
EAN: 0810084698839
Varenr.: 1002952192
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Access Door Hub Mini
869 kr
Til butik
Ubiquiti Unifi Access Door Hub Mini billede

Produktinformation

To PoE-porte leverer 31 W hver, hvilket reducerer behovet for ekstra strømkabler Tre LAN-porte lader dig adskille managementtrafik fra access­enheder Indbyggede tørkontakter og låse­terminaler muliggør direkte dørlås­styring uden ekstra moduler 4,4" display giver tydelig status og muliggør hurtige lokale tjek CE-, FCC- og IC-certificeringer gør det nemmere at opfylde krav og udrulle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Adgangssystemer
Artikel nr.: UA-Hub-Door-Mini
EAN: 0810084698839
Varenr.: 5020036544
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Door Hub Mini - Adgangskontrol - kablet - Gigabit Ethernet
893,9 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dørlåskontroller Ethernet 1 dør - Ubiquiti
-26%999 kr
Før 1.349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dørlåskontroller Ethernet 1 dør - Ubiquiti
-26%1.019 kr
Før 1.369 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UniFi Door Hub Mini Adgangskontrol
1.039 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Door Hub Mini
1.171 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi Door Hub Mini - Adgangskontrol - kablet - Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UniFi Door Hub Mini - Adgangskontrol - kablet - Gigabit Ethernet koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK812 kr812 krKøb
2Dustin DK869 kr955,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK893,9 kr932,9 krKøb
4Boligcenter DK999 kr999 krKøb
5Vivas DK1.019 kr1.098 krKøb
6Ultrashop1.039 kr1.039 krKøb
7Proshop DK1.171 kr1.171 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UniFi Door Hub Mini - Adgangskontrol - kablet - Gigabit Ethernet

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UniFi Door Hub Mini - Adgangskontrol - kablet - Gigabit Ethernet i 182 dage. Laveste pris i perioden er 812 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 1.059 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 900 kr.

Den nuværende pris på 812 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for Ubiquiti UniFi Door Hub Mini - Adgangskontrol - kablet - Gigabit Ethernet. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for Ubiquiti UniFi Door Hub Mini - Adgangskontrol - kablet - Gigabit Ethernet de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026812 kr1 kr (0%)
28. maj 2026813 kr1 kr (0%)
27. maj 2026812 kr2 kr (0%)
25. maj 2026814 kr55 kr (6%)
21. apr. 2026869 kr62 kr (7%)
18. apr. 2026931 kr62 kr (7%)
15. apr. 2026869 kr62 kr (7%)
10. apr. 2026931 kr62 kr (7%)
8. apr. 2026869 kr62 kr (7%)
3. apr. 2026931 kr62 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret