Gå til hovedindhold

Ubiquiti Unifi Connect Display 21.5 tommer Poe Touchscreen 21.5 tommer 250cd/m² 1920 × 1080pixels

Pris fra 5.640 krtil 6.869 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.229 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.507 kr 25. apr.

Sammenlign priser på Ubiquiti Unifi Connect Display 21.5 tommer Poe Touchscreen 21.5 tommer 250cd/m² 1920 × 1080pixels og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5640 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti 21.5" LCD fladskærm
5.640 kr
Til butik
Ubiquiti 21.5" LCD fladskærm billede

Produktinformation

Ubiquiti - 21.5" Diagonal klasse LCD fladskærm - med indbygget PC og berøringsskærm (multi-berøring) 1920 x 1080 - PoE

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UC-Display
EAN: 0810010075345
Varenr.: 1001650414
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Connect Display. 21.5" Full
6.149 kr
Til butik
Ubiquiti Connect Display. 21.5" Full billede

Produktinformation

Ubiquiti Connect Display 215 Full Oplev den revolutionerende Ubiquiti Connect Display 215 Full, designet til at levere enestående visuel præstation i ethvert miljø. Med sit stilfulde og moderne design, passer denne skærm perfekt ind i kontorer, mødelokale...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Skærme & Displays
EAN: 0810010075345
Varenr.: 76223
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti 21.5" LCD flat panel display
6.632 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Connect Display 21.5 tommer Poe Touchscreen 21.5 tommer 250cd/m² 1920 × 1080pixels
6.869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Unifi Connect Display 21.5 tommer Poe Touchscreen 21.5 tommer 250cd/m² 1920 × 1080pixels koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Unifi Connect Display 21.5 tommer Poe Touchscreen 21.5 tommer 250cd/m² 1920 × 1080pixels koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK5.640 kr5.640 krKøb
2Ultrashop6.149 kr6.149 krKøb
3Proshop DK6.632 kr6.632 krKøb
4Dustin DK6.869 kr6.955,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti Unifi Connect Display 21.5 tommer Poe Touchscreen 21.5 tommer 250cd/m² 1920 × 1080pixels

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti Unifi Connect Display 21.5 tommer Poe Touchscreen 21.5 tommer 250cd/m² 1920 × 1080pixels i 182 dage. Laveste pris i perioden er 5.507 kr (registreret d. 25. april 2026), højeste er 6.869 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.730 kr.

Den nuværende pris på 5.640 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 48 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for Ubiquiti Unifi Connect Display 21.5 tommer Poe Touchscreen 21.5 tommer 250cd/m² 1920 × 1080pixels. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for Ubiquiti Unifi Connect Display 21.5 tommer Poe Touchscreen 21.5 tommer 250cd/m² 1920 × 1080pixels de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20265.640 kr10 kr (0%)
29. maj 20265.630 kr3 kr (0%)
28. maj 20265.633 kr9 kr (0%)
27. maj 20265.624 kr6 kr (0%)
24. maj 20265.618 kr15 kr (0%)
20. maj 20265.603 kr15 kr (0%)
16. maj 20265.588 kr38 kr (1%)
15. maj 20265.550 kr23 kr (0%)
13. maj 20265.573 kr20 kr (0%)
11. maj 20265.553 kr41 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret