Gå til hovedindhold

Ubiquiti UAP-AC-M 5x 2GE/AC1200/AP - AC Mesh Accesspoint WiFi Access Point - GEEKD.dk

UbiquitiTrådløse adgangspunkterEAN: 0817882020565
Pris fra 3.890 krtil 3.989 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 99 kr (2% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.345 kr 24. apr.

Sammenlign priser på Ubiquiti UAP-AC-M 5x 2GE/AC1200/AP - AC Mesh Accesspoint WiFi Access Point - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3890 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi UAP-AC-M Trådløs forbindelse Hvid
3.890 kr
Til butik
Ubiquiti UniFi UAP-AC-M Trådløs forbindelse Hvid billede

Produktinformation

Ubiquiti UniFi UAP-AC-M - Trådløs forbindelse - Wi-Fi 5 - 2.4 GHz, 5 GHz - DC strøm (pakke med 5)

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UAP-AC-M-5
EAN: 0817882020565
Varenr.: 991877538
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Uap-ac-m 5-pack
3.899 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti UAP-AC-M 5x 2GE/AC1200/AP - AC Mesh Accesspoint WiFi Access Point - GEEKD.dk
3.959 kr
Til butik
Ubiquiti UAP-AC-M 5x 2GE/AC1200/AP - AC Mesh Accesspoint WiFi Access Point - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Ubiquiti 5x Unifi AC Mesh 867 Mbit/s Hvid Strøm over Ethernet (PoE) Ubiquiti 5x Unifi AC Mesh. 2.4 GHz, 5 GHz, Maksimal dataoverførselshastighed: 867 Mbit/s. Sikkerhedsalgoritmer: WEP, WPA, WPA-AES, WPA-PSK, WPA-TKIP, WPA2. Strøm over Ethernet (PoE). Prod...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: WiFi Access Point
EAN: 0817882020565
Varenr.: 52102888751440
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UAP-AC-M-5 AC Mesh (5-Pack)
3.985 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UniFi AC Mesh 5-pack
3.989 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UAP-AC-M 5x 2GE/AC1200/AP - AC Mesh Accesspoint WiFi Access Point - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UAP-AC-M 5x 2GE/AC1200/AP - AC Mesh Accesspoint WiFi Access Point - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.890 kr3.890 krKøb
2Dustin DK3.899 kr3.985,25 krKøb
3Geekd3.959 kr3.959 krKøb
4Proshop DK3.985 kr3.985 krKøb
5Ultrashop3.989 kr3.989 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UAP-AC-M 5x 2GE/AC1200/AP - AC Mesh Accesspoint WiFi Access Point - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UAP-AC-M 5x 2GE/AC1200/AP - AC Mesh Accesspoint WiFi Access Point - GEEKD.dk i 161 dage. Laveste pris i perioden er 3.054 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 3.899 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.392 kr.

Den nuværende pris på 3.890 kr er 15% over normalprisen. Prisen er steget 7% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 46 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ubiquiti UAP-AC-M 5x 2GE/AC1200/AP - AC Mesh Accesspoint WiFi Access Point - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ubiquiti UAP-AC-M 5x 2GE/AC1200/AP - AC Mesh Accesspoint WiFi Access Point - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20263.890 kr276 kr (8%)
31. maj 20263.614 kr276 kr (7%)
30. maj 20263.890 kr9 kr (0%)
23. maj 20263.899 kr66 kr (2%)
21. maj 20263.833 kr3 kr (0%)
17. maj 20263.836 kr152 kr (4%)
9. maj 20263.684 kr64 kr (2%)
8. maj 20263.620 kr22 kr (1%)
7. maj 20263.642 kr13 kr (0%)
3. maj 20263.629 kr19 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret