Gå til hovedindhold

Ubiquiti UACC-Fiber-SR-Kit Fiber Strain Relief Kit

UbiquitiNetværkEAN: 0810084693032
Pris fra 234 krtil 339 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 105 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 230 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Ubiquiti UACC-Fiber-SR-Kit Fiber Strain Relief Kit og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 234 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UACC-Fiber-SR-Kit Fiber Strain Relief Kit
234 kr
Til butik
Ubiquiti UACC-Fiber-SR-Kit Fiber Strain Relief Kit billede

Produktinformation

Kabelstyringsenhed kit, fiber strain relief, pælmonterbar, vægmonterbar

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Netvaerkstilbehoer
Artikel nr.: UACC-Fiber-SR-Kit
EAN: 0810084693032
Varenr.: 3309873
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti Cable management enclosure kit Hvid
238 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Uisp Fiber Strain Relief Kit
319 kr
Til butik
Ubiquiti Uisp Fiber Strain Relief Kit billede

Produktinformation

UV-bestandigt kabinet i polycarbonat beskytter fiber udendørs Aftagelig kabeltromle organiserer overskydende fiber og reducerer kabelbelastning Kan monteres på mast eller væg for fleksibel installation på master og vægge Kompakt, let design gør installation og håndtering enklere Fungerer fra -10 til 60 °C og 5-95 % RH, klar til varierende klima...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Tilbehør netværk & sikkerhed
Artikel nr.: UACC-Fiber-SR-Kit
EAN: 0810084693032
Varenr.: 5020000309
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti UV-resistant, pole or
339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UACC-Fiber-SR-Kit Fiber Strain Relief Kit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UACC-Fiber-SR-Kit Fiber Strain Relief Kit koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK234 kr273 krKøb
2CompuMail DK238 kr238 krKøb
3Dustin DK319 kr405,25 krKøb
4Ultrashop339 kr339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UACC-Fiber-SR-Kit Fiber Strain Relief Kit

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UACC-Fiber-SR-Kit Fiber Strain Relief Kit i 182 dage. Laveste pris i perioden er 225 kr (registreret d. 1. januar 2026), højeste er 237 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 231 kr.

Den nuværende pris på 234 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Ubiquiti UACC-Fiber-SR-Kit Fiber Strain Relief Kit. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Ubiquiti UACC-Fiber-SR-Kit Fiber Strain Relief Kit de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026234 kr2 kr (1%)
14. maj 2026236 kr1 kr (0%)
9. maj 2026235 kr1 kr (0%)
3. maj 2026236 kr4 kr (2%)
30. apr. 2026232 kr1 kr (0%)
27. apr. 2026231 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026232 kr1 kr (0%)
24. apr. 2026231 kr1 kr (0%)
21. apr. 2026230 kr5 kr (2%)
16. apr. 2026235 kr2 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret