Gå til hovedindhold

Ubiquiti Uacc-cable-uhs-1m Hdmi-kabel Hdmi Type A (standard) Sort 1m Hdmi Hdmi Sort

UbiquitiKablerEAN: 0810084694121
Pris fra 147 krtil 311 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 164 kr (53% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ubiquiti Uacc-cable-uhs-1m Hdmi-kabel Hdmi Type A (standard) Sort 1m Hdmi Hdmi Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 147 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti HDMI-kabel 1m Sort
147 kr
Til butik
Ubiquiti HDMI-kabel 1m Sort billede

Produktinformation

Ubiquiti - HDMI-kabel - HDMI han til HDMI han - 1 m - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UACC-CABLE-UHS-1M
EAN: 0810084694121
Varenr.: 1002287921
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Uacc-cable-uhs-1m Hdmi-kabel Hdmi Type A (standard) Sort 1m Hdmi Hdmi Sort
194 kr
Til butik
Ubiquiti Uacc-cable-uhs-1m Hdmi-kabel Hdmi Type A (standard) Sort 1m Hdmi Hdmi Sort billede

Produktinformation

1 m længde holder skrivebord og AV-opsætninger pæne uden overskydende kabel Understøtter HDMI 2.1b, kompatibel med moderne højhastigheds AV-standarder Ekstremt fleksibel TPE-mantel og 2,8 mm rund profil passer i trange rum Magnetisk afskærmning og kobber reducerer interferens for et renere signal Plug and play med lige HDMI-stik, letvægtsdesign til mobil brug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Andet tilbehør
Artikel nr.: UACC-CABLE-UHS-1M
EAN: 0810084694121
Varenr.: 5020022494
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti HDMI Cable designed for
219 kr
Til butik
Ubiquiti HDMI Cable designed for billede

Produktinformation

Ubiquiti HDMI Cable (UACC-CABLE-UHS-1M) Oplev høj kvalitet og pålidelighed med Ubiquiti HDMI Cable (UACC-CABLE-UHS-1M). Dette 1 meter lange HDMI-kabel er designet til at levere knivskarp video og krystalklar lyd for den bedst mulige oplevelse. Det underst...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Forside
EAN: 0810084694121
Varenr.: 36005
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti HDMI cable - 1 m
311 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Uacc-cable-uhs-1m Hdmi-kabel Hdmi Type A (standard) Sort 1m Hdmi Hdmi Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Uacc-cable-uhs-1m Hdmi-kabel Hdmi Type A (standard) Sort 1m Hdmi Hdmi Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK147 kr147 krKøb
2Dustin DK194 kr280,25 krKøb
3Ultrashop219 kr219 krKøb
4Proshop DK311 kr350 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti Uacc-cable-uhs-1m Hdmi-kabel Hdmi Type A (standard) Sort 1m Hdmi Hdmi Sort

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti Uacc-cable-uhs-1m Hdmi-kabel Hdmi Type A (standard) Sort 1m Hdmi Hdmi Sort i 139 dage. Laveste pris i perioden er 147 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 167 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 158 kr.

Den nuværende pris på 147 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Ubiquiti Uacc-cable-uhs-1m Hdmi-kabel Hdmi Type A (standard) Sort 1m Hdmi Hdmi Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Ubiquiti Uacc-cable-uhs-1m Hdmi-kabel Hdmi Type A (standard) Sort 1m Hdmi Hdmi Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026147 kr3 kr (2%)
24. maj 2026150 kr11 kr (7%)
26. apr. 2026161 kr4 kr (2%)
15. feb. 2026165 kr2 kr (1%)
14. jan. 2026167 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret