Gå til hovedindhold

Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-20M 25 Gbps Long-Range Direct Attach Cable 20M - Blå - 20m

UbiquitiNetværkskablerEAN: 0810010077202
Pris fra 389 krtil 919 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 530 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 234 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-20M 25 Gbps Long-Range Direct Attach Cable 20M - Blå - 20m og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 389 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti 25GBase-AOC direkte påsætningskabel Fiberoptik 20m
389 kr
Til butik
Ubiquiti 25GBase-AOC direkte påsætningskabel Fiberoptik 20m billede

Produktinformation

Ubiquiti - 25GBase-AOC direkte påsætningskabel - SFP28 til SFP28 - 20 m. - 3 mm - fiberoptik - Active Optical Cable (AOC) - akvamarin

Produktspecifikationer

Artikel nr.: UACC-AOC-SFP28-20M
EAN: 0810010077202
Varenr.: 1000750644
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-20M 25 Gbps Long-Range Direct Attach Cable 20M - Blå - 20m
525 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti SFP28 toSFP28, 25 Gbps, 20m,
729 kr
Til butik
Ubiquiti SFP28 toSFP28, 25 Gbps, 20m, billede

Produktinformation

Ubiquiti SFP28 to SFP28 25 Gbps 20m Transceiver-kabel Produktnummer: UACC-AOC-SFP28-20M Oplev lynhurtige netværksforbindelser med Ubiquiti SFP28 to SFP28 25 Gbps 20m Transceiver-kabel. Dette avancerede transceiver-kabel er designet til at levere en pålide...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Forside
EAN: 0810010077202
Varenr.: 25379
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi 25g Long-range Direct Attach Cable 20m 20m Sfp28 Sfp28
744 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværkskabel Ubiquiti SFP28 AOC 25G - 20 m, akvamarin
-1%899 kr
Før 909 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværkskabel Ubiquiti SFP28 AOC 25G - 20 m, akvamarin
-1%919 kr
Før 929 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-20M 25 Gbps Long-Range Direct Attach Cable 20M - Blå - 20m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-20M 25 Gbps Long-Range Direct Attach Cable 20M - Blå - 20m koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK389 kr389 krKøb
2Proshop DK525 kr564 krKøb
3Ultrashop729 kr729 krKøb
4Dustin DK744 kr830,25 krKøb
5Boligcenter DK899 kr899 krKøb
6Vivas DK919 kr998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-20M 25 Gbps Long-Range Direct Attach Cable 20M - Blå - 20m

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-20M 25 Gbps Long-Range Direct Attach Cable 20M - Blå - 20m i 173 dage. Laveste pris i perioden er 232 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 543 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 307 kr.

Den nuværende pris på 389 kr er 27% over normalprisen. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 59 prisændringer for Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-20M 25 Gbps Long-Range Direct Attach Cable 20M - Blå - 20m. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 59 prisændringer for Ubiquiti UACC-AOC-SFP28-20M 25 Gbps Long-Range Direct Attach Cable 20M - Blå - 20m de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026389 kr1 kr (0%)
22. maj 2026390 kr1 kr (0%)
8. maj 2026389 kr102 kr (21%)
6. maj 2026491 kr23 kr (4%)
3. maj 2026514 kr23 kr (5%)
2. maj 2026491 kr23 kr (4%)
1. maj 2026514 kr277 kr (117%)
26. apr. 2026237 kr281 kr (54%)
25. apr. 2026518 kr25 kr (5%)
22. apr. 2026543 kr25 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret