Gå til hovedindhold

Ubiquiti U7-Pro XG-B WIFI 7 - Access Point - Sort WiFi Access Point - GEEKD.dk

UbiquitiTrådløse adgangspunkterEAN: 0810177162124
Pris fra 1.561 krtil 1.990 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 429 kr (22% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.521 kr 10. mar.

Sammenlign priser på Ubiquiti U7-Pro XG-B WIFI 7 - Access Point - Sort WiFi Access Point - GEEKD.dk og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1561 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi U7 Pro Xg Black
-0%1.561 kr
Før 1.561,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Ubiquiti Unifi U7 Pro Xg Black billede

Produktinformation

Højtydende WiFi 7-adgangspunkt med 10 Gigabit Nyt industrielt design Drevet med PoE+ Har 2x2 antennekonfiguration på alle tre bånd

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Access points
Artikel nr.: U7-PRO-XG-B
EAN: 0810177162124
Varenr.: 5020054216
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti UniFi U7 Pro XG Trådløs forbindelse Sort
1.637 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi Access Point U7 Pro XG Black
1.705 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti U7-Pro XG-B WIFI 7 - Access Point - Sort WiFi Access Point - GEEKD.dk
1.859 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Adgangspunkt Ubiquiti U7 Pro XG - 5800 Mbit/s, sort, PoE
1.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Adgangspunkt Ubiquiti U7 Pro XG - 5800 Mbit/s, sort, PoE
1.919 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Ceiling-mounted 6-stream WiFi
1.959 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Ubiquiti UniFi U7 Pro XG Access Point
1.990 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti U7-Pro XG-B WIFI 7 - Access Point - Sort WiFi Access Point - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti U7-Pro XG-B WIFI 7 - Access Point - Sort WiFi Access Point - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK1.561 kr1.647,25 krKøb
2CompuMail DK1.637 kr1.637 krKøb
3Proshop DK1.705 kr1.705 krKøb
4Geekd1.859 kr1.859 krKøb
5Boligcenter DK1.899 kr1.899 krKøb
6Vivas DK1.919 kr1.988 krKøb
7Ultrashop1.959 kr1.959 krKøb
8Komplett DK1.990 kr1.990 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti U7-Pro XG-B WIFI 7 - Access Point - Sort WiFi Access Point - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti U7-Pro XG-B WIFI 7 - Access Point - Sort WiFi Access Point - GEEKD.dk i 150 dage. Laveste pris i perioden er 1.484 kr (registreret d. 30. januar 2026), højeste er 1.648 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.555 kr.

Den nuværende pris på 1.561 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 30 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Ubiquiti U7-Pro XG-B WIFI 7 - Access Point - Sort WiFi Access Point - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Ubiquiti U7-Pro XG-B WIFI 7 - Access Point - Sort WiFi Access Point - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. apr. 20261.561 kr20 kr (1%)
28. apr. 20261.541 kr9 kr (1%)
27. apr. 20261.550 kr9 kr (1%)
25. apr. 20261.559 kr2 kr (0%)
22. apr. 20261.561 kr7 kr (0%)
21. apr. 20261.554 kr11 kr (1%)
18. apr. 20261.543 kr9 kr (1%)
17. apr. 20261.552 kr9 kr (1%)
10. apr. 20261.561 kr11 kr (1%)
8. apr. 20261.550 kr11 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret