Gå til hovedindhold

Ubiquiti PrismAP-5-45 - Antenne - horn - AirMax - 15.5 dBi

UbiquitiNetværkEAN: 0817882022712
Pris fra 535 krtil 630 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 95 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 521 kr 25. maj

Sammenlign priser på Ubiquiti PrismAP-5-45 - Antenne - horn - AirMax - 15.5 dBi og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 535 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti Horn-5-45 Antenne 17.5cm Hvid
535 kr
Til butik
Ubiquiti Horn-5-45 Antenne 17.5cm Hvid billede

Produktinformation

Ubiquiti Horn-5-45 - Antenne - horn - AirMax - 15.5 dBi

Produktspecifikationer

Artikel nr.: HORN-5-45
EAN: 0817882022712
Varenr.: 994234685
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti PrismAP-5-45 - Antenne - horn - AirMax - 15.5 dBi
581 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti PrismAP-5-45 5 GHz PrismAP Antenna
630 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti PrismAP-5-45 - Antenne - horn - AirMax - 15.5 dBi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti PrismAP-5-45 - Antenne - horn - AirMax - 15.5 dBi koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK535 kr535 krKøb
2CS MEGASTORE DK581 kr620 krKøb
3Proshop DK630 kr669 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti PrismAP-5-45 - Antenne - horn - AirMax - 15.5 dBi

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti PrismAP-5-45 - Antenne - horn - AirMax - 15.5 dBi i 174 dage. Laveste pris i perioden er 521 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 585 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 544 kr.

Den nuværende pris på 535 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Ubiquiti PrismAP-5-45 - Antenne - horn - AirMax - 15.5 dBi. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Ubiquiti PrismAP-5-45 - Antenne - horn - AirMax - 15.5 dBi de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026535 kr6 kr (1%)
27. maj 2026529 kr5 kr (1%)
26. maj 2026524 kr3 kr (1%)
25. maj 2026521 kr3 kr (1%)
24. maj 2026524 kr3 kr (1%)
22. maj 2026521 kr4 kr (1%)
20. maj 2026525 kr5 kr (1%)
11. maj 2026530 kr2 kr (0%)
2. maj 2026532 kr1 kr (0%)
1. maj 2026533 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret