Gå til hovedindhold

Ubiquiti PowerAmp - Forstærker - Sort - Wi-Fi - AirPlay 2 - Spotify Connect Lydkort - GEEKD.dk

UbiquitiEAN: 0810084694275
Pris fra 5.280 krtil 6.219 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 939 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 5.049 kr 6. mar.

Sammenlign priser på Ubiquiti PowerAmp - Forstærker - Sort - Wi-Fi - AirPlay 2 - Spotify Connect Lydkort - GEEKD.dk og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 5280 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Unifi Poweramp - Black
5.280 kr
Til butik
Ubiquiti Unifi Poweramp - Black billede

Produktinformation

Trådløs lydstreaming med lav latenstid med Apple AirPlay 2 og Spotify Connect 130 watt pr. kanal ved 8 ohm 2 højttalerterminaludgange med 2 specialdesignede bananstik inkluderet 1 RCA analog subwoofer-udgang 2 analoge RCA-indgange til venstre og højre kanal 1 HDMI eARC-indgang med fordybende rumlig lyd fra Dolby Atmos 1,43" drejeknap med berøringsskærm Nem opsætning, styring og gruppekontrol med UniFi Play-mobilappen...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Stereo
Artikel nr.: UPL-AMP-B
EAN: 0810084694275
Varenr.: 5020025396
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti PowerAmp Sort
5.288 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Ubiquiti PowerAmp - Forstærker - Sort - Wi-Fi - AirPlay 2 - Spotify Connect Lydkort - GEEKD.dk
5.320 kr
Til butik
Ubiquiti PowerAmp - Forstærker - Sort - Wi-Fi - AirPlay 2 - Spotify Connect Lydkort - GEEKD.dk billede

Produktinformation

Ubiquiti PowerAmp Hjem Sort Ubiquiti PowerAmp. Forstærker klasse: D, klirfaktor (THD): 0,05%, RMS udgangseffekt pr. kanal (4 Ohm): 260 W. Højttalere tilslutningstype: Bananstik, Ethernet LAN-datahastigheder: 1000 Mbit/s. Strømkilde type: Vekselstrøm, Veks...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Lydkort
EAN: 0810084694275
Varenr.: 52103101514064
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti PowerAmp - Network amplifier - Sort
5.370 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti PowerAmp - Netværksforstærker - 2 x 130 Watt - sort
5.392 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Netværksforstærker Ubiquiti PowerAmp Home - sort
-5%6.199 kr
Før 6.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Netværksforstærker Ubiquiti PowerAmp Home - sort
-5%6.219 kr
Før 6.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti PowerAmp - Forstærker - Sort - Wi-Fi - AirPlay 2 - Spotify Connect Lydkort - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti PowerAmp - Forstærker - Sort - Wi-Fi - AirPlay 2 - Spotify Connect Lydkort - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Dustin DK5.280 kr5.366,25 krKøb
2CompuMail DK5.288 kr5.288 krKøb
3Geekd5.320 kr5.320 krKøb
4Proshop DK5.370 kr5.370 krKøb
5CS MEGASTORE DK5.392 kr5.392 krKøb
6Boligcenter DK6.199 kr6.199 krKøb
7Vivas DK6.219 kr6.298 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti PowerAmp - Forstærker - Sort - Wi-Fi - AirPlay 2 - Spotify Connect Lydkort - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti PowerAmp - Forstærker - Sort - Wi-Fi - AirPlay 2 - Spotify Connect Lydkort - GEEKD.dk i 173 dage. Laveste pris i perioden er 4.657 kr (registreret d. 12. februar 2026), højeste er 5.345 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 5.031 kr.

Den nuværende pris på 5.280 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 38 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for Ubiquiti PowerAmp - Forstærker - Sort - Wi-Fi - AirPlay 2 - Spotify Connect Lydkort - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for Ubiquiti PowerAmp - Forstærker - Sort - Wi-Fi - AirPlay 2 - Spotify Connect Lydkort - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20265.280 kr7 kr (0%)
29. maj 20265.273 kr8 kr (0%)
28. maj 20265.265 kr15 kr (0%)
26. maj 20265.280 kr15 kr (0%)
20. maj 20265.265 kr16 kr (0%)
16. maj 20265.249 kr94 kr (2%)
14. maj 20265.343 kr1 kr (0%)
6. maj 20265.344 kr1 kr (0%)
5. maj 20265.345 kr55 kr (1%)
29. apr. 20265.290 kr71 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret