Gå til hovedindhold

Ubiquiti Power Module - Strømforsyning (indstiksmodul) - AC 100-240 V - 1200 Watt

Pris fra 2.301 krtil 2.919 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 618 kr (21% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Ubiquiti Power Module - Strømforsyning (indstiksmodul) - AC 100-240 V - 1200 Watt og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2301 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti Power Module - Strømforsyning (indstiksmodul) - AC 100-240 V - 1200 Watt
2.301 kr
Til butik
Ubiquiti Power Module - Strømforsyning (indstiksmodul) - AC 100-240 V - 1200 Watt billede

Produktspecifikationer

Mærke: UBIQUITI
Kategori: Strømforsyninger
Farve: 2
Artikel nr.: UACC-PSU-54V-1200W
EAN: 0810084698631
Varenr.: 24158704
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti Power Module Strømforsyning 1200Watt
2.302 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti Power Module Strømforsyning - 1200 Watt - ATX - 80 Plus
2.350 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Ubiquiti Hot swappable AC/DC power
2.729 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Ubiquiti UACC-PSU-54V-1200W strømforsyning til netværksswitch
2.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti UACC-PSU-54V-1200W strømforsyning til netværksswitch
2.919 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Power Module - Strømforsyning (indstiksmodul) - AC 100-240 V - 1200 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti Power Module - Strømforsyning (indstiksmodul) - AC 100-240 V - 1200 Watt koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK2.301 kr2.301 krKøb
2CompuMail DK2.302 kr2.302 krKøb
3Proshop DK2.350 kr2.350 krKøb
4Ultrashop2.729 kr2.729 krKøb
5Boligcenter DK2.899 kr2.899 krKøb
6Vivas DK2.919 kr2.998 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti Power Module - Strømforsyning (indstiksmodul) - AC 100-240 V - 1200 Watt

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti Power Module - Strømforsyning (indstiksmodul) - AC 100-240 V - 1200 Watt i 135 dage. Laveste pris i perioden er 2.301 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 3.069 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.416 kr.

Den nuværende pris på 2.301 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for Ubiquiti Power Module - Strømforsyning (indstiksmodul) - AC 100-240 V - 1200 Watt. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for Ubiquiti Power Module - Strømforsyning (indstiksmodul) - AC 100-240 V - 1200 Watt de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20262.301 kr1 kr (0%)
1. jun. 20262.302 kr1 kr (0%)
29. maj 20262.301 kr12 kr (1%)
28. maj 20262.313 kr13 kr (1%)
27. maj 20262.326 kr67 kr (3%)
24. maj 20262.393 kr1 kr (0%)
23. maj 20262.392 kr5 kr (0%)
20. maj 20262.387 kr15 kr (1%)
16. maj 20262.372 kr12 kr (1%)
14. maj 20262.360 kr7 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret