Gå til hovedindhold

Ubiquiti PBE-M5-400 airMAX PowerBeam M5 400

UbiquitiAntennerEAN: 0810354022623
Pris fra 648 krtil 749 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 101 kr (13% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 593 kr 26. mar.

Sammenlign priser på Ubiquiti PBE-M5-400 airMAX PowerBeam M5 400 og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 648 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ubiquiti PowerBeam M5 PBE-M5-400 150Mbps
648 kr
Til butik
Ubiquiti PowerBeam M5 PBE-M5-400 150Mbps billede

Produktinformation

Ubiquiti PowerBeam M5 PBE-M5-400 - Trådløs bro - 1GbE - AirMax

Produktspecifikationer

Artikel nr.: PBE-M5-400
EAN: 0810354022623
Varenr.: 989460215
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Ubiquiti PBE-M5-400 airMAX PowerBeam M5 400
708 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Ubiquiti Powerbeam M5 Pbe-m5-400
749 kr
Til butik
Ubiquiti Powerbeam M5 Pbe-m5-400 billede

Produktinformation

25 dBi-parabol fokuserer 5 GHz-signalet til langtrækkende, retningsbestemte forbindelser Op til 1 Gbps via en enkelt Gigabit Ethernet-port til nem backhaul 24 V PoE+ forsyner enheden og overfører data via et kabel, hvilket reducerer installationstiden Medfølgende mastmonteringsbeslag sikrer en nem og sikker udendørs installation Fungerer ved -40 °C til 70 °C og 5 til 95 % relativ luftfugtighed for pålidelig udendørs brug...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Ubiquiti
Kategori: Antenner
Artikel nr.: PBE-M5-400
EAN: 0810354022623
Varenr.: 5010883562

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti PBE-M5-400 airMAX PowerBeam M5 400 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Ubiquiti PBE-M5-400 airMAX PowerBeam M5 400 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK648 kr648 krKøb
2Proshop DK708 kr747 krKøb
3Dustin DK749 kr835,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Ubiquiti PBE-M5-400 airMAX PowerBeam M5 400

PriceData har fulgt prisen på Ubiquiti PBE-M5-400 airMAX PowerBeam M5 400 i 149 dage. Laveste pris i perioden er 593 kr (registreret d. 26. marts 2026), højeste er 659 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 638 kr.

Den nuværende pris på 648 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 45 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Ubiquiti PBE-M5-400 airMAX PowerBeam M5 400. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Ubiquiti PBE-M5-400 airMAX PowerBeam M5 400 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026648 kr1 kr (0%)
31. maj 2026649 kr1 kr (0%)
28. maj 2026650 kr1 kr (0%)
27. maj 2026649 kr3 kr (0%)
25. maj 2026652 kr2 kr (0%)
23. maj 2026650 kr2 kr (0%)
22. maj 2026652 kr2 kr (0%)
20. maj 2026650 kr1 kr (0%)
16. maj 2026649 kr4 kr (1%)
15. maj 2026645 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret